Nabídka práce "Vysoká nad Labem" aktuálně 39 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vojtěch Kazda, PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ABI Special s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hradec Králové, Pardubice, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Dvůr Králové nad Labem, Náchod, Červený Kostelec, Ústí nad Orlicí, Trutnov, Kutná Hora, Jičín, Kolín, Poděbrady

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

brigáda co dění do DPČ HR Ina inzerát inzeráty IT je k kandidát ke místa možnost na nová o ob od operátor Oto po pod postup pozice práce pracovní pracovní místa pro přes při přivydělat s se sklad SOU spokojenost společnost společnosti stran to třídění u uchazeč v v týdnu vhodná vo vyšší vz z ze agentura AJ Ali Amy ČR data den dle hledám Ivo kol ku kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle prostředí před přivýdělek rozhovor STK Tom ve výdělek vzdělání za zkušenosti asistent bonus bonusy Bor CV Dan dárky doba domov dovolená dub hodnocení Chrudim Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Městec Most nad Náchod NDA Nika nové ohodnocení Pardubice péče plat pracovní doba René Rychnov Sam sport Tim volno vzdělávání zdraví EU Iva osobní rozvoj praxe rozvoj show vedení Velký životopis komunikace náplň práce nařízení vlády ode příplatky řízení směny spolupráce technologie vně výplata Android auta bankovní bez dodržování DPP druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS mobil oblečení partner povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv víkend během elektro Hradec Hradec Králové Lech obchodní odpovědnost Praha růst Vít auto automobil dopis e-mail Lom město místo nabídka nábor Sami stabilní světlí telefon astronom gastro gastronomie hasič měsíc pracovní nabídka výhody mzdy peníze poblíž Eva příplatek zdravotní zdravotní stav chování nabídky důležité Ema email Inka linka Luže mezi mzda Nora Oleg práce z domova reklama Velké číšník Dino hodiny jídlo přede samostatnost servírka zdarma akce Ela firma Irma Kladno kvůli pracovní prostředí hlavní parkování pečlivost pracovní poměr pracoviště vod výkon zaměstnavatel hodina Ivan Martin dík díky Eric krom kvality OZP pohovor A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní Lev nad Labem nemoc nemocnice pracovní pozice Zruč boty cestovní náhrady důchod Hrady náhrady zaměstnání administrativa administrativní bezpečnost činnost dotazy důchodce kamerový systém kvalifikace manažer Nikol personální oddělení plán plánování pracovník stráž systém zaměstnáváme brány cíle český náklady prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení moravská nad Orlicí Ústí nad Orlicí vyučení v oboru Hostinné Jilemnice Nová Paka Paka Trutnov Úpice vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí hora Kutná Hora restaurace příspěvek evidence inspektor Jičín Max povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden kariérní růst Lea stará Tea vstříc znalost Poděbrady blízko kancelář podnik ubytování uplatnění
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Vysoké nad Labem a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena