Nabídka práce "Vinary, okres Hradec Králové" aktuálně 53 volných míst.

 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosince
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VIVANTIS a.s., PROROZVOZ s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., LPS GUARD s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Andulka services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., X sport servis s.r.o., Vojtěch Kazda, Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., AS - služby s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Celá ČR, Jičín, Poděbrady, Ovčáry, okres Kolín, Hradec Králové, Stéblová, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Semily, Sadská, Jilemnice, Pardubice, Turnov, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Čáslav, Benátky nad Jizerou, Strážné, Trutnov, Český Brod, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

brigáda co dle do hodina HR Chrudim Ina IT Iva Ivan je k ku Martin Most mzda na o ob od po pro při s Sam samostatnost se sklad to u v ve vo z za zdraví zkušenosti AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS ke kol Lev měsíc Městec mobil nad náplň práce partner peníze plán pod podle podnik práce pracovní přes rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom zaměstnání ze Ivo kancelář ode pečlivost pracovník řízení auta data den dopis DPČ DPP EU inzerát Jičín krom kromě Lenka místa nabídka Nika nová online Ota Oto plat postup pošty pracovní den pracovní místa před růst show uchazeč Velká vhodné Vít vyšší činnost e-mail Eric evidence inspektor Max možnost náklady Nová Paka Paka povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden vně výkon administrativní bezpečnost Ema email manažer odpovědnost personální oddělení plánování pozice pracovní pozice Praha společnosti stráž vhodná zaměstnáváme Poděbrady Dan doba Kolín komunikace Luže Ovčáry pracovní doba smlouva během Bor Hradec Hradec Králové Král králové Lom město místo nábor přivýdělek Sami světlí v týdnu výdělek vz astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka praxe výhody výplata dění Eva hlavní mzdy nové platy pracovní poměr příspěvek stravování třídění výplaty příplatky bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba oblečení povolení rozdíl inzeráty kandidát operátor přivydělat stran agentura Amy kvalita Mark marketing nový odměny odpověď otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání asistent bonus bonusy CV dárky domov dovolená dub hodnocení konzultant kurz kurzy Luby Náchod NDA ohodnocení Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání nařízení vlády technologie obuv oděv víkend boty důchod důchodce OZP služební dík díky kvality mezi Oleg pohovor pracovní prostředí vod životopis dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem poštovní získání znalost kolegové krásné pracoviště pracovní smlouvy elektro Němec Nick přede úvazek kariérní růst Lea restaurace stará Tea zdarma Emil Emily Semily Sadská Velké výroba červená průměrný Silvestr taxi úřad chování nabídky vstříc Černá formulář hodiny číšník Dino jídlo servírka akce Ela firma Irma Kladno kvůli Tomáš Zina A4 docházka Turnov hora interní Kutná Hora Zruč A3 Boleslav Hluk mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Čáslav nad Jizerou prázdniny ubytování Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí parkování Lech zaměstnavatel Brod Český Brod benefity pod Sněžkou pružná pracovní doba technik znalosti
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Vinarech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena