Nabídka práce "Velký Týnec" aktuálně 55 volných míst.

 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 7. prosince
 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Jiří Geisler, SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Andulka services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., První novinová společnost a.s., CZECH FLEET, družstvo, Rodina Koláčkova s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Česká pošta, s.p., GADO, s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Charita Hranice, ZLKL, s. r. o., Designer Werk s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Milan Blažek, Talentwork s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Prostějov, Olomouc, Celá ČR, Přerov, Lipník nad Bečvou, Kojetín, okres Přerov, Přemyslovice, Kroměříž, Hranice, okres Přerov, Loštice, Vyškov, Otrokovice, Kateřinice, okres Vsetín, Valašské Meziříčí, Slušovice, Šenov u Nového Jičína, Nový Malín, Nový Jičín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín administrativní doba důchod kancelář Luže náplň práce OZP práce pracovní doba Prostějov při přivýdělek společnost společnosti stabilní úvazek vhodná výdělek vysoké zdravotní akce Amy bonus bonusy dolní DPČ Ina kurz kurzy mimo Nika oblečení odměny povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit bez ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost spolupráce systém Tom zaměstnání pracovník pro zaměstnance hodnocení chování Lom nabídky ohodnocení Olomouc Sam Sami Dino kandidát Most mzda nabídka platy praxe prostřednictvím příplatky samostatnost smlouva školení uchazeč Vít výplaty zkušenosti příspěvek benefity dění HR Hrubá hrubá mzda ISO Iva kvality nepřetržitý Nick nové ošetřování pečlivost podpora postup pozice řízení stravenky vedení vzdělání zaměstnanec administrativa Albert bezpečnost činnost dotazy kvalifikace Nikol Ota růst Ela firma horní Irma boty cestovní náhrady e-mail Eva hodiny Hrady město náhrady světlí vyšší angličtina tarif znalost astronom český gastro kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov restaurace režim ukončení A4 důchodce interní obchodní pracovní pozice Zruč zkrácený úvazek plnění Sadská agentura data kvalita Mark marketing odpověď otázky pec rozhovor STK třídění kariérní růst komunikace průzkum v týdnu absolvent absolventy nabídka práce pomocí vhodné docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie nad Bečvou přivydělat show Vánoce výplata hlavní krásné místa poštovní pošty pracovní místa získání během místo krom kromě Kroměříž Max Maxim operátor přede výkon dokumentace mzdy poradenství budoucnost Ema motivační dopis výsledky znalosti životopis Hranice pracoviště asistent asistentka loajalita pečovatel Rita 3D pracovní dny studium technologie Teo uplatnění vedoucí vně Dan Danuše Ostrava pracovní den Konečný pracovnice manažer personální oddělení Praha stráž zaměstnáváme aktuální Brod cíle dodržování dohoda dohoda o provedení práce email Erna Ester fotograf náklady nemoc Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vizovice auta bankovní flexibilní pracovní doba povolení rozdíl dispečer technik Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté hodina inzeráty pracovní činnost pracovní činnosti Elen Eleni česká event EU mezi Meziříčí Valašské Meziříčí Vsetín CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín Šenov Šumperk
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Velkém Týnci a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena