Nabídka práce "Uhlířské Janovice" aktuálně 60 volných míst.

 • Nupaky
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 145 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosince
 • Hostavice, Praha
 • Martin Crkva
 • 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. prosince
 • Michle, Praha
 • INDUS PRAHA, spol. s r.o.
 • 130 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 6. prosince
 • Libeň, Praha
 • Kristýna Hlavatá
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 4. prosince
 • Karlín, Praha
 • Quantcom, a.s.
 • 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., WELL PACK s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., KFC, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., Česká pošta, s.p., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., 21 Consult Group s.r.o., Tymbe, a.s., Retail Fashion s.r.o., Martin Crkva, Pizza Fast s.r.o., MESSENGER a.s., Dogology s.r.o., JLV, a.s., INDUS PRAHA, spol. s r.o., eKuryr s.r.o., Ramisk s.r.o., Coolcentrum s.r.o., food addiction s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Thajské masáže Kiwi, s.r.o., Jiří Dyk, OXALIS Retail s.r.o., Fond Sidus, z.ú., Kristýna Hlavatá, Smyčka Group s.r.o., Quantcom, a.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Háje, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Hostavice, Praha 10 - Malešice, Praha 9 - Kbely, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Vršovice, Praha 4 - Modřany, Praha 3 - Žižkov, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 8 - Karlín, Dobřejovice, Jirny, Čestlice, Zeleneč, Jesenice, okres Praha-západ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze brigáda Eric HR inzerát Iva Ivo nad Sázavou Nika ode odpovědnost vstříc vz znalost Zruč Zruč nad Sázavou A4 Amy doba DPČ DPP hora interní Kutná Hora Most pečlivost pracovní doba pracovník příspěvek Sam samostatnost sport víkend vně den Dino hodina Ina možnost mzda nové plat pravidla před přivýdělek Ria týden v týdnu vhodné výdělek výplata zdarma během kariérní růst Lea Oto praxe restaurace růst stará Tea činnost elektro Kolín komunikace mezi Němec Nick Oleg přede úvazek vyšší vzdělání životopis Černý dění Dora důležité Kostelec nabídka nad Černými lesy prohlídka prostředí příplatky sklad společnosti světlí třídění Vlašim Čáslav inzeráty kandidát Mark místa místo postup pozice pracovní místa uchazeč výkon zkušenosti bezpečnost Dan Luže Ovčáry smlouva akce Alex Alexandr astronom bonus bonusy data gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket mimo nový ohodnocení pizza platy příklad rozvoj včetně výhody výplaty Brod Český Brod Bor kvality NDA Tim důchod důchodce pracoviště pracovní nabídka Sadská Velké Vít výroba Beneš Benešov školení Eva hlavní kolegové krásné Ota poštovní pošty získání administrativní Ema email manažer nová personální oddělení plánování pracovní pozice Praha stráž vhodná zaměstnáváme e-mail evidence inspektor Max náklady Poděbrady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti agentura dokumenty krom kromě obchodní OZP pracovní den pracovní prostředí Říčany vyučení v oboru dokumentace Nikol zaměstnanců přesčas teplota u Prahy vod CV dělník docházka měření parkování paušál řízení stravenkový paušál stravenky Čestlice dík díky Lech pohovor pobočky vedoucí vysoký domácí kolem mzdy pomocí Jesenice Černý Most horní Horní Počernice Počernice přesčasy dárky dopis druh kolega online otázky průvodní dopis Vánoce Gita home office hrubého HW konzultant nabídky Office podpora projektový manažer benefity psycholog vedení zaměstnanec zaměstnavatel mezinárodní Tony odměny průměrný budoucnost operátor znalosti Maxim služba kancelář narození zlatý EU na dobu neurčitou diety občerstvení ubytování zdravotní zdravotní stav oděv přivydělat živnostník ekolog zaslání Modřany domov práce z domova vysoké číšník pokladní servírka příplatek administrátor ověření pracovní poměr reklama Sami nad Jizerou kvalita marketing odpověď pec plnění rozhovor STK masáže Rut Elen Eleni pizzař stres vůči česká Ela péče flexibilní pracovní doba fond nemoc vzdělávání Lena René administrativní práce český ISO jménem kraj napříč prostřednictvím studium taxi uživatelská znalost zahraničí žádost
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Uhlířských Janovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena