Nabídka práce "Teplice" aktuálně 16 volných míst.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Česká pošta, s.p., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Scorpion Elektro s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., David Štěpánek

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Teplice, Přestanov, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Louny, Děčín, Chomutov, Staňkovice, okres Louny, Roudnice nad Labem

Teplice

Charakteristika města a jeho instituce: Teplice, malebně situované v severozápadní části České republiky, jsou historickým lázeňským městem s bohatou tradicí. Jednou z hlavních institucí v Teplicích jsou Lázně Teplice, což je prestižní lázeňský komplex, kde návštěvníci mohou relaxovat a zotavovat se v léčivých pramenech. Město je také známé svými kulturními akcemi a historickými památkami.

 

Politická a správní struktura: Teplice jsou statutárním městem s vlastní samosprávou a městským zastupitelstvem. Město je rozděleno na městské části, z nichž každá má svou vlastní samosprávu. Teplice mají také městskou radu a primátora, kteří spravují město.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Teplic je silně spojena s lázeňstvím a turismem. Město má také rozvinutý průmysl, včetně strojírenství a textilního průmyslu. Lázeňský sektor hraje významnou roli v místní ekonomice a láká návštěvníky z celého světa.

 

Doprava a dostupnost: Teplice mají dobrou dopravní infrastrukturu a jsou dobře dostupné prostřednictvím silniční dopravy. Město má také železniční spojení s dalšími městy v regionu. Doprava ve městě je dobře organizována, což usnadňuje cestování po Teplicích.

 

Bydlení a rodinný život: Teplice nabízí různé možnosti bydlení, od historických domů po moderní bytové komplexy. Město má také kvalitní školství a zdravotnická zařízení, což je důležité pro rodiny s dětmi. Lázeňské parky a okolní příroda poskytují příležitosti pro rekreační aktivity a rodinný život.

 

Geografie a poloha: Teplice se nacházejí u Krušných hor, což je oblast s krásnou horskou scenérií a lesy. Město leží na břehu řeky Bíliny a má výhodnou geografickou polohu blízko německých hranic. To umožňuje návštěvníkům snadný přístup k různým přírodním a kulturním památkám v okolí.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze agentura Amy data den Ina Ivo kvalita Mark marketing možnost nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí před přivýdělek rozhovor STK výdělek vz vzdělání zkušenosti Bor brigáda ekonom hodnocení inzerát mezi mezinárodní nabídka nabídka práce Nika Office ohodnocení řízení společnosti studium ukazatele vysoké znalost A4 doba DPČ DPP kancelář Litvínov Most ode pečlivost pozice pracovní doba pracovní pozice pracovník Sam samostatnost školení zaměstnanců Zruč boty činnost mzdy nad Labem plat platy pracovní činnost pracovní činnosti pracovní den příplatky sklad Ústí nad Labem vhodná výplata výplaty administrativa hlavní HR ISO Iva místa Oleg Oto postup poštovní pošty pracovní místa růst uchazeč vhodné vyšší získání domov odpovědnost specialist specialista zdravotní zdravotní stav brány cíle CV český chování nábor náklady prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení zdarma ATS elektro EU komunikace Lada nabídky Němec nové práce z domova práva přede překlad správa Vít životopis bezpečnost event firma Irma kandidát Luže mzda pracovní prostředí stráž Eva kolegové krásné místo pracoviště pracovní poměr pracovní smlouvy víkend kvality NDA Tim Velké asistent Lovosice pracovní nabídka výhody dík díky krom Lech Louny OZP pohovor vod Děčín služební uživatelská znalost výkon důchod důchodce stran vedoucí vstříc znalosti Chomutov Ian restaurace Ria Staňkov asistentka asistentka prodeje Kladno Žatec interní praxe Roudnice Roudnice nad Labem vhodný
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Teplicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena