Nabídka práce "Staré Ždánice" aktuálně 48 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosince
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 6. prosince
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Andulka services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, Česká pošta, s.p., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., Příležitost k podání ruky z.s., LPS GUARD s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vojtěch Kazda

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Stéblová, Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Čáslav, Dvůr Králové nad Labem, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Choceň, Kolín, Nové Město nad Metují, Rychnov nad Kněžnou, Poděbrady, Jičín, Náchod, Červený Kostelec, Trutnov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze boty den důchod důchodce Ivo Luže možnost mzda odpovědnost OZP plat přivydělat řízení služební týden vhodné bonus bonusy brigáda červená dub hlavní hodnocení Ina ohodnocení Oleg Pardubice průměrný přivýdělek Silvestr taxi úřad víkend výdělek chování inzerát nabídky Sam Sami Eric HR Iva Nika ode vstříc vz znalost Bor Černá činnost formulář hodiny místo Nick pozice pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti vhodná výkon výplata zkušenosti číšník Dino doba jídlo Most pracovní doba před přede samostatnost servírka zdarma agentura Amy data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání akce asistent DPP Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv pracovní prostředí CV Dan dárky domov dovolená Chrudim Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Náchod NDA nové péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví auta dopis DPČ EU krom kromě místa nabídka nová Oto postup pošty pracovní den pracovní místa růst show Tomáš uchazeč Velká Vít vyšší Zina A4 administrativní docházka kancelář během e-mail Hradec Hradec Králové Lom město nábor světlí v týdnu astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka praxe výhody dění Eva mzdy platy pracovní poměr pracovník příspěvek sklad společnosti stravování třídění výplaty příplatky bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba komunikace povolení rozdíl smlouva inzeráty kandidát operátor stran nařízení vlády technologie vně obuv parkování pečlivost Lech vod zaměstnavatel Čáslav dík díky kvality mezi pohovor životopis dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem poštovní získání kolegové krásné pracovní smlouvy bezpečnost Ovčáry hora interní Kutná Hora Zruč Choceň kariérní růst Lea restaurace stará Tea elektro Němec úvazek občerstvení zkrácený úvazek nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza zdravotní specialist specialista Vánoce zdravotní stav Ema email manažer personální oddělení plánování pracovní pozice Praha stráž zaměstnáváme evidence inspektor Max náklady Poděbrady povinnost školení Jičín Lenka Nová Paka Paka administrativa dotazy kamerový systém kvalifikace Nikol cestovní náhrady Hrady náhrady brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Starých Ždánicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena