Nabídka práce "Rýmařov" aktuálně 29 volných míst.

 • Bludov, Šumperk
 • DH Pizza s.r.o.
 • 120 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
včerejší
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 30. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ABAS IPS Management s.r.o., První novinová společnost a.s., DH Pizza s.r.o., ZLKL, s. r. o., Horydoly s.r.o., Jiří Geisler, Vitacall s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Markéta Hrůzková, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., CZECH FLEET, družstvo, Globus ČR, v.o.s., SUNSKI spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Opava, Nový Malín, Bludov, okres Šumperk, Loštice, Jeseník, Olomouc, Přemyslovice, Lipník nad Bečvou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

AJ Ali bez bezpečnost co česká činnost do DPP event Ina IT Ivo k kol komunikace ku Most na náplň práce Nika o ob od ode odpovědnost Opava po pod práce pro s Sam samostatnost směny společnost stabilní stráž to u v ve vo z auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ důchod e-mail Eva hledám hodiny HR Hrady je kurz město mobil nabídka nábor náhrady nová nový plat před při přivýdělek se SOU světlí Šumperk telefon Tom výdělek vyšší vz za zaměstnání ze akce Amy bonus bonusy brigáda flexibilní ke Lev Malý nemoc Oleg Oto pec pizza pizzař podnik praxe priorita Rita týden úvazek víkend zaslání zkrácený úvazek Zruč životopis 3D během dění dle iOS kvality možnost Nick nové postup pracovní pracovní dny přes růst řízení studium systém technologie Teo uplatnění vedoucí vně vzdělání Anna ČR inzerát Jeseník kurzy oblečení plán pobočky přede ubytování zdarma doba kancelář kolem Luže OZP pracovní doba pracovník pro zaměstnance vhodná vysoké administrativa Ben benefit benefity hodina Iva operátor péče průměrná školení vedení zkušenosti znalost hlavní inzeráty kandidát Lom místa Olomouc pomocí pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa sklad společnosti spolupráce třídění uchazeč Ema odměny online Ota poradce poradenství sport vhodné zdraví Dino mzda nad platy prostřednictvím příplatky smlouva Vít výplaty příspěvek firma Irma Lea nadřízený plánování pojištění reporting služební služební auto stravenky Tea výsledky Albert dotazy kvalifikace Nikol angličtina Ela mimo partner tarif hodnocení měsíc ohodnocení povinnost dolní povinnosti Přemysl seminář stravování vzdělávání zapůjčení astronom český gastro Hrubá kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov restaurace režim ukončení chování nabídky Sami hrubá mzda ISO nepřetržitý ošetřování pečlivost podpora zaměstnanec plnění pracovní pozice Sadská administrativní agentura data kvalita Mark marketing odpověď otázky podle prostředí rozhovor STK formulář Android auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl rozvoz výplata místo absolvent absolventy nabídka práce
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Rýmařově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena