Brigády v Říčanech a okolí v oboru Manuální

 • Praha
 • Hayashi.cz s.r.o.
 • 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 9. prosince
 • Praha
 • Pragova Facility s.r.o.
 • 160 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 5. prosince
 • Praha
 • Stěhování Vrána s.r.o.
 • 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 5. prosince
 • Hlubočepy, Praha
 • MYFA facility s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Moveto Delivery s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., WELL PACK s.r.o., Tymbe, a.s., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Česká pošta, s.p., Dogology s.r.o., Jiří Dyk, Fond Sidus, z.ú., AV Production Services s.r.o., Difibex s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Hayashi.cz s.r.o., DoDo Czech s.r.o., PLANE ENTERPRISE s.r.o., Eliels s.r.o., První novinová společnost a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pragova Facility s.r.o., Andulka services s.r.o., Stěhování Vrána s.r.o., CREDIT CZECH s.r.o., Green Center s.r.o., MYFA facility s.r.o., Pizza Fast s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Krijcos CS, a.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 1 - Nové Město, Praha 7 - Holešovice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Řeporyje, Ostředek, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Černošice, Všenory, Kojetice, okres Mělník, Rudná, okres Praha-západ, Úžice, okres Mělník, Kladno, Kutná Hora, Mladá Boleslav

Říčany, okres Praha-východ

Charakteristika města a jeho instituce: Říčany jsou malebným městem v okrese Praha-východ, které se nachází jen krátce od hlavního města Prahy. Město je známé pro svou pestrou směsici historických a moderních prvků, což vytváří unikátní atmosféru. Jednou z klíčových institucí ve městě je Městský úřad Říčany, který zajišťuje místní správu a služby pro občany. Město se také pyšní aktivní kulturní scénou a spoustou spolků a organizací, které pořádají různé události a akce.

 

Politická a správní struktura: Říčany mají vlastní samosprávu a jsou statutárním městem okresního významu. Politická a správní struktura města zahrnuje městskou radu a primátora. Město je rozděleno do několika městských částí, z nichž každá má své vlastní zastupitelstvo a radnici. Tato struktura umožňuje efektivní řešení místních záležitostí a rozvoj jednotlivých částí města.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Říčan je pestrou směsicí obchodních, průmyslových a služebních odvětví. Město hostí různé podniky a obchody, které nabízejí různé produkty a služby. Důležitou součástí místní ekonomiky jsou také řemesla a malé firmy, které přispívají k pestrosti města. Vzhledem k blízkosti Prahy mají obyvatelé možnost pracovat jak v Říčanech, tak i hlavním městě.

 

Doprava a dostupnost: Říčany jsou dobře napojeny na pražskou městskou hromadnou dopravu prostřednictvím autobusové a vlakové sítě. Město má také výhodu blízkosti dálnice D1, což umožňuje snadný přístup do Prahy a dalším částem České republiky. Díky své poloze poblíž metropole mají obyvatelé Říčan dobré možnosti cestování a práce v různých částech Prahy a okolí.

 

Bydlení a rodinný život: Říčany nabízejí různé typy bydlení, od historických domů a bytů v centru města po moderní rezidenční oblasti a rodinné domy na předměstí. Město je vhodným místem pro rodiny, protože má kvalitní základní a střední školy a řadu volnočasových aktivit pro děti. Říčany jsou také obklopeny krásnou přírodou a rekreačními možnostmi, což přispívá k vytvoření příjemného prostředí pro rodiny.

 

Geografie a poloha: Říčany se nacházejí v údolí řeky Sázavy, což poskytuje městu krásné přírodní prostředí. Město je obklopeno lesy, což nabízí mnoho příležitostí k turistice, cyklistice a dalším venkovním aktivitám. Poloha Říčan blízko Prahy a dálnice D1 je výhodná pro obyvatele, kteří pracují v metropoli, ale chtějí si udržet klidné a příjemné bydlení.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Android auta bankovní bez co ČR Dan den do doba dodržování DPP druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS IT je k komunikace ku mobil na náplň práce Nika o ob oblečení od ode partner plat po povolení práce pracovní pracovní doba Praha pro přes při rozdíl rozvoz s se smlouva spolupráce u v vo výdělek výplata z za agentura AJ Bor dle dokumenty hledám inzerát Iva Ivo kandidát ke kol krom kromě Mark možnost mzda obchodní odpovědnost Oto OZP pečlivost pracovní den pracovní prostředí praxe prostředí před Říčany směny školení to v týdnu ve vhodné vyučení v oboru ze získání životopis auto brigáda HR Ina Oleg Ota platy přesčas stabilní teplota u Prahy vhodná vod výplaty docházka elektro mezi mezinárodní Most pod pozice Sam samostatnost sklad společnost společnosti Tim Tony víkend zkušenosti Černý Černý Most horní Horní Počernice NDA nová nové Počernice pracovník přede přesčasy Ali dárky dění dopis DPČ kariérní růst kolega nový online otázky plán plánování pomocí průvodní dopis příplatky růst SOU telefon Tom třídění týden Vánoce automobil bonus bonusy CV dělník hodnocení měření měsíc místo nabídka ohodnocení parkování paušál příspěvek řízení stravenkový paušál stravenky výkon vz budoucnost hlavní kolem místa nad operátor podle postup poštovní pošty pracovní místa uchazeč vyšší zaměstnanců znalost znalosti Dora důležité Kostelec nad Černými lesy peníze prohlídka světlí Dino kancelář narození příklad vně zlatý domácí mzdy povinnost Ben Elen Eleni pizza pizzař stres vůči činnost fond nemoc vzdělávání zdravotní zdravotní stav akce boty catering fotograf občerstvení oděv Ostrov spokojenost stran Tea dohoda dohoda o provedení práce technik vedení výpočet Zruč vstříc firma Irma stěhování voda daňové přiznání dík díky Chrášťany manažer Městec podnik režim úvazek volno asistent benefit benefity Eric kvality Lev obsah Oloví pec Sami Skuteč sport Vít zaměstnanec A5 během EU Luže nábor náležitosti Nick odměny pobočky skrz skrze služební termíny hora podmínky výroba Modletice pracoviště včetně zdarma cukrář Inka Jakob Král cestovní náhrady důchod e-mail Eva hodiny Hrady kurz město náhrady přivýdělek zaměstnání Chodov Nina Albert Amy interní mimo Úvaly inzeráty chování nabídky Lena hrubého péče Ela vizitka Stod Lech pracovní činnost pracovní činnosti vzdělání dotazy Marko pokladní česká elektrotechnik systém zaslání pracovní úvazek hodina pravidla Ria průměrný Max Maxim přivydělat stravování ubytování uklízečka Rudná Kladno A4 Kutná Hora A3 Boleslav Hluk mladá Mladá Boleslav proti technologie
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Manuální v Říčanech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena