Nabídka práce "Radotín" aktuálně 55 volných míst.

 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosince
 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
 • Uherské Hradiště
 • TERPA spol. s r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 8. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., LPS GUARD s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Charita Hranice, Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Blažek, První novinová společnost a.s., GADO, s.r.o., Andulka services s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jiří Geisler, Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., TERPA spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Lipník nad Bečvou, Olomouc, Celá ČR, Hranice, okres Přerov, Přerov, Kateřinice, okres Vsetín, Valašské Meziříčí, Kroměříž, Kojetín, okres Přerov, Slušovice, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Vsetín, Otrokovice, Rožnov pod Radhoštěm, Prostějov, Frenštát pod Radhoštěm, Mošnov, Uherské Hradiště

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín bez data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie Most nabídka nabídka práce nad Bečvou odpověď otázky pečlivost práce při přivydělat přivýdělek řízení Sam show Vánoce vhodné výdělek výplata akce Amy bonus bonusy dolní DPČ Ina kurz kurzy Luže mimo náplň práce Nika oblečení odměny povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost společnost spolupráce stabilní systém Tom zaměstnání absolvent absolventy Dino nové pomocí samostatnost společnosti Zruč administrativa bezpečnost činnost dotazy Iva kvalifikace Nikol Ota praxe růst budoucnost Ema krom motivační dopis pec vedení výsledky vzdělání znalost znalosti životopis HR Hranice mzdy operátor pracoviště příspěvek stravenky asistent asistentka loajalita pečovatel pracovník Rita školení zdravotní hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing ohodnocení prostřednictvím průzkum v týdnu EU Dan e-mail město mezi Meziříčí místo nemoc světlí Valašské Meziříčí Vsetín doba firma Irma kromě Kroměříž Max Maxim mzda podpora postup pracovní doba přede režim smlouva Vít výkon zkušenosti dokumentace obchodní poradenství dárky dění hledat třídění chování nabídky Sami aktuální během Brod cíle dodržování dohoda dohoda o provedení práce důchod důchodce email Erna Ester fotograf náklady Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vizovice auta bankovní flexibilní pracovní doba povolení rozdíl dispečer technik vně Ela Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté hlavní hodina inzeráty kandidát místa pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa uchazeč vyšší Elen Eleni Nick restaurace boty cestovní náhrady Eva Hrady náhrady administrativní CV dopady interní Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín pracovní pozice Šenov kolega Lom Olomouc pracovní den platy příplatky vhodná výplaty kancelář vysoké benefity Hrubá hrubá mzda ISO kvality nepřetržitý ošetřování zaměstnanec Albert horní astronom český gastro kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov ukončení A4 OZP pro zaměstnance úvazek zkrácený úvazek plnění Sadská agentura kvalita rozhovor STK manažer personální oddělení Praha stráž zaměstnáváme krásné poštovní pošty získání Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastronomie Marko pod Radhoštěm pracovní nabídka vyučení v oboru Ida Inka Kopřivnice linka Příbor Úterý vysoká zdravotní stav pružná pracovní doba staré
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Radotíně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena