Brigády v Poděbradech a okolí v oboru Obchod a služby

 • Nupaky
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 145 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Libeň, Praha
 • Kristýna Hlavatá
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Michle, Praha
 • INDUS PRAHA, spol. s r.o.
 • 130 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Praha
 • ARKAD CZ s.r.o.
 • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Praha
 • Mochi & Kai s.r.o.
 • 130 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
MESSENGER a.s., 21 Consult Group s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ARAMARK, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., Retail Fashion s.r.o., Kristýna Hlavatá, MSC group delivery s.r.o., Blueroad RE s.r.o., INDUS PRAHA, spol. s r.o., AmRest s.r.o., MALVÍNA - umělecká mateřská škola s.r.o., Bc. Michaela Novotná, LEADMACHINE, s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Thajské masáže Kiwi, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CIAIS Retail, s.r.o., INSOLANCE PROMO s.r.o., INSOLANCE s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Bed & Cookies s.r.o., ARKAD CZ s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., MAVUE PARIS s.r.o., Waf-Waf Group s.r.o., Mochi & Kai s.r.o., PRO SECURITY SE, Druhá šance dětem, z.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 9 - Kbely, Praha 4 - Háje, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 9 - Černý Most, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Michle, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Josefov, Jičín, Říčany, okres Praha-východ, Nupaky, Mnichovo Hradiště, Neratovice, Zruč nad Sázavou, Jesenice, okres Praha-západ, Pardubice, Turnov, Praha

Poděbrady

Charakteristika města a jeho instituce: Poděbrady, nacházející se ve středních Čechách, je malebným městem s bohatou historií a kulturním dědictvím. Město je známé především díky svým lázeňským tradicím a lázeňskému komplexu, který se zaměřuje na léčbu srdečních onemocnění. Kromě toho má Poděbrady mnoho institucí zajišťujících kulturní a sportovní aktivity pro místní obyvatele a návštěvníky.

 

Politická a správní struktura: Poděbrady jsou samostatným městem s vlastní samosprávou. Město má zastupitelstvo a starostu, kteří rozhodují o místních záležitostech a spravují rozpočet města. Tato struktura umožňuje občanům mít vliv na rozhodnutí, která se týkají města.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Poděbrad je rozmanitá, s důrazem na turistiku, lázeňství a místní obchody a služby. Lázeňský průmysl hraje významnou roli v místní ekonomice a láká návštěvníky z různých částí České republiky. Díky své poloze na břehu řeky Labe má město také výhodné dopravní spojení s okolními oblastmi.

 

Doprava a dostupnost: Poděbrady jsou dobře dostupné prostřednictvím silniční a železniční sítě. Město leží na hlavní železniční trati spojující Prahu s východními částmi České republiky. To usnadňuje přístup do města pro obyvatele a návštěvníky. Město má také dobré spojení s dalšími městy ve středních Čechách.

 

Bydlení a rodinný život: Poděbrady nabízejí různé možnosti bydlení, včetně historických domů v centru města a moderních bytových komplexů v okolí. Město disponuje kvalitními školami a zdravotní péčí, což je atraktivní pro rodiny s dětmi. Okolní příroda, zejména lázeňský park a nábřeží Labe, přispívají k vytvoření příjemného prostředí pro rodiny a volný čas.

 

Geografie a poloha: Poděbrady se nacházejí na břehu řeky Labe a jsou obklopeny krásným přírodním prostředím. Město se nachází ve středních Čechách, což umožňuje snadný přístup k okolní krajině, jezerům a rekreačním oblastem. Město je známé pro své lázeňské parky a procházky podél řeky, což přispívá k jeho přitažlivosti pro turisty a obyvatele.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

auto automobil brigáda co do flexibilní hledám hodnocení je k ke kol ku Max Maxim mobil možnost na nad náplň práce NDA Nick nová o ob od ohodnocení Oleg operátor plán plánování po pod podpora práce pro při rozvoz s se služba spokojenost spolupráce stabilní to Tom u v ve vo z ze znalost AJ bonus den Dino dle DPP IT Ivo ode odpovědnost pobočky Praha směny smlouva SOU systém vedoucí vysoký Ali dění DPČ inzerát měsíc nabídka nabídka práce odpověď otázky přes přivydělat Rudná řízení sklad třídění za bez bezpečnost blízko činnost dík díky HR Ina interní kancelář Most nové obchodní plat Poděbrady podnik pracovní Sam samostatnost stráž ubytování uplatnění Velké zaměstnání administrativní Ema email manažer personální oddělení podle pozice pracovní pozice pracovník společnost společnosti telefon vhodná zaměstnáváme e-mail Eric evidence inspektor náklady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti před školení týden vně výkon astronom důchod důchodce gastro Mark peníze pracoviště pracovní nabídka restaurace Sadská vhodné Vít výroba zkušenosti Iva Kolín Nika vstříc vz Android během kariérní růst Lea Lev Městec Oto partner praxe růst stará Tea zdarma Brod Český Brod Bor komunikace kvality prostředí Tim víkend asistent doba gastronomie hora Kutná Hora pracovní doba výhody výplata Ben nad Jizerou Boleslav Jičín Nová Paka Paka Černý Černý Most česká Ela Lech mezi nový Ota péče pokladní v týdnu vedení dokumentace Nikol zaměstnanců Čestlice Eva krom OZP pohovor pracovní prostředí vod životopis benefit benefity ČR mzdy příplatky psycholog rozvoj včetně vzdělání zaměstnanec zaměstnavatel Neratovice nad Sázavou Zruč Zruč nad Sázavou český Malý Chodov Dan elektro místo mzda pečlivost znalosti Jesenice oděv Alex Alexandr data druh EU hlavní jídlo na dobu neurčitou odměny pizza platy příklad Ria sport výplaty job Malvína pec reference specialist studio CV dub krásné Pardubice René zdraví bonusy domov důležité Inka konzultant linka Luže Nora práce z domova reklama akce firma Irma Kladno kvůli oblečení masáže Rut Turnov inzeráty kandidát místa postup pracovní místa uchazeč vyšší anglicky kariéra Natálie administrativa agentura aktuální Amy hosteska marketing pracovní dny stran Velký získání asistentka asistentka prodeje kolem občerstvení plnění poradenství seminář volno absolvent absolventy Černošice dolní kamera Lipence paušál přivýdělek security stravenkový paušál Úvaly Vánoce výdělek Ida mimo teambuilding Václav přede vzhledem k diety horní práva právo projektový manažer správa strukturovaný životopis u Prahy výsledky cíle podnikání vyjednávání kromě Stod BOZP dodržování dokumenty lahůdky pracovní den vyučení v oboru Marko Marková Facebook nabídky stravování Inge Lada online vydávání certifikace pružná pracovní doba příplatek Role státní svátek svátek vzdělávání zákaznická brány event Ian proti stres vůči kamerový systém výjezd ekonom home office napříč nástroje Office stravenky vysoké kraj Michel nemoc pobočka úvazek zkrácený úvazek průměrná průměrný Rita Sami
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Obchod a služby v Poděbradech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena