Nabídka práce "Otradov" aktuálně 28 volných míst.

 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., První novinová společnost a.s., Mgr. Radek Vokál, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., SelectDance z.s., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ brigáda co dle do DPP hlavní hledám HR Chrudim IT Ivo je k Most možnost mzda na nový o ob od ode odpovědnost parkování pečlivost po pod podle pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pro prostředí při s Sam samostatnost se směny spokojenost společnost společnosti stran telefon to u v vo z ze číšník den ke náplň práce práce servírka víkend za ČR Dino ku Lech místo pracoviště stabilní Tim ve vod výkon vz zaměstnavatel hodina Ina Iva Ivan Martin sklad zdraví zkušenosti Ali Bor komunikace kvality Mark na Moravě NDA Nika nové spolupráce Tom Žďár doba DPČ dub měsíc nabídka nad nad Sázavou Pardubice plat pracovní doba pracovní nabídka restaurace Velké výplata Žďár nad Sázavou auto automobil boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail Eva hodiny Hrady kol kurz město mobil nábor náhrady nová před přivýdělek SOU světlí Svitavy výdělek vyšší zaměstnání astronom gastro gastronomie moravská nad Orlicí praxe Ústí nad Orlicí výhody vyučení v oboru asistent bonus bonusy CV Dan dárky domov dovolená hodnocení Kolín konzultant Král králové kurzy Luby Městec Náchod ohodnocení péče René Rychnov sport volno vzdělávání flexibilní chování inzerát nabídky Sami důležité Ema email Inka linka Luže mezi Nora obchodní Oleg operátor Oto práce z domova reklama vzdělání bez jídlo přede zdarma agentura Amy data kvalita marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění rozhovor STK akce Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv EU osobní rozvoj rozvoj show vedení Velký životopis dění inzeráty kandidát místa postup pozice pracovní místa přes přivydělat třídění uchazeč v týdnu vhodná nařízení vlády příplatky řízení technologie vně Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS partner povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv během elektro Hradec Hradec Králové Praha růst Vít Lom hasič mzdy peníze poblíž příplatek zdravotní zdravotní stav
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Otradově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena