Nabídka práce "Osičky" aktuálně 52 volných míst.

Balení z výroby

Nutně vás hledají
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 29. listopadu
Nutně vás hledají
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Příležitost k podání ruky z.s., CROSSDOCK GROUP s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Česká pošta, s.p., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Bc. Michaela Novotná, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., VIVANTIS a.s., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vojtěch Kazda

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nové Město nad Metují, Stéblová, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Jičín, Choceň, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Červený Kostelec, Sadská, Trutnov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

co den dle do DPČ DPP Eva flexibilní IT Ivo je k kol Most možnost na náplň práce o ob občerstvení od odpovědnost po práce pro při s Sam samostatnost se smlouva u úvazek v ve vhodné vo z zdarma ze zkrácený úvazek boty důchod důchodce hledám ku Luže měsíc mzda OZP plat přivydělat rozvoz řízení služební směny SOU telefon to týden za AJ Ali auto automobil během Bor dopis e-mail HR Hradec Hradec Králové Král králové Lom město místo mobil nabídka nábor nová pod před přivýdělek Sami společnost stabilní světlí Tom v týdnu výdělek vz astronom doba gastro gastronomie hasič ke pracovní pracovní doba pracovní nabídka praxe výhody výplata brigáda dění nové peníze platy příplatky příspěvek stravování třídění uchazeč vhodná výkon výplaty hlavní mzdy nad ode pracovní poměr pracovník přes sklad společnosti Ina inzerát inzeráty kandidát místa operátor Oto postup pozice pracovní místa spokojenost stran vyšší poblíž podle spolupráce víkend Ota příplatek zdravotní zdravotní stav agentura Amy ČR data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání zkušenosti asistent bonus bonusy CV Dan dárky domov dovolená dub hodnocení Chrudim Kolín konzultant kurz kurzy Luby Městec Náchod NDA Nika ohodnocení Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví komunikace nařízení vlády technologie vně Android auta bankovní bez dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení rozdíl obuv oděv EU krom kromě plán pošty pracovní den růst show Tomáš Velká Vít Zina A4 administrativní docházka kancelář červená Oleg průměrný Silvestr taxi úřad Eric Iva vstříc znalost dík díky krásné rozvoj stará školení Černá činnost formulář hodiny Nick pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti chování nabídky důležité Ema email Inka linka mezi Nora obchodní práce z domova reklama Velké číšník Dino jídlo přede servírka akce Ela firma Irma Kladno kvůli pracovní prostředí hodina Ivan Martin parkování pečlivost Lech vod zaměstnavatel dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem poštovní získání kolegové pracovní smlouvy kvality pohovor životopis kariérní růst Lea Lev restaurace systém Tea zaměstnání elektro Němec hora Kutná Hora interní Zruč bezpečnost blízko plánování Poděbrady podnik stráž ubytování uplatnění manažer personální oddělení pracovní pozice Praha zaměstnáváme evidence inspektor Max náklady povinnost Jičín Lenka Nová Paka Paka Choceň nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza specialist specialista Vánoce administrativa dotazy kamerový systém kvalifikace Nikol cestovní náhrady Hrady náhrady brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Sadská výroba Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Osičkách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena