Nabídka práce "Olešná, okres Beroun" aktuálně 30 volných míst.

  • Plzeň
  • Štěpán Moravec
  • 2 000 – 6 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Hlubočepy, Praha
  • MYFA facility s.r.o.
  • 250 – 300 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., WELL PACK s.r.o., Štěpán Moravec, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., SIMPLY5 s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ÚKLID-PRESTO, s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., TOP Control s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., Swimaholic s.r.o., AmRest s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Andulka services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., MYFA facility s.r.o., Coolcentrum s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Jinonice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Modřany, Plzeň, Rakovník, Velká Dobrá, Černošice, Kladno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

AJ Ali Bor brigáda co den dění do dopis DPČ druh flexibilní hledám HR inzerát IT Ivo je k ke kol možnost na nábor NDA nová nové o ob od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pracovní pracovník pravidla pro průvodní dopis při příplatky Rudná růst s se sklad směny telefon to třídění u u Prahy v ve víkend Vít vně vo vod z za ze auto Dino DPP ku mzda náplň práce nový pečlivost platy práce praxe před smlouva spolupráce školení týden výplata výplaty vz doba důchod důchodce Holoubkov Mýto pracovní doba Ria Rokycany vhodné zaměstnání Zbiroh brány cíle CV český činnost ČR dle hodnocení chování Ina Iva náklady Nika ohodnocení Ota pod podle postup prostřednictvím Rut řízení SOU společnost společnosti Tom trendy výsledky zapůjčení zdarma agentura Amy data kvalita Mark marketing odměny odpověď otázky pec plnění prostředí přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání zkušenosti automobil Beroun e-mail Eric evidence inspektor Max mobil povinnost pracovní činnost pracovní činnosti výkon komunikace kvality Most Sam samostatnost stabilní Tim Android auta bankovní bez Dan dodržování flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení přes rozdíl rozvoz Zruč Eva hlavní Hrubá hrubá mzda Plzeň pracovní poměr v týdnu administrativní Ben benefit bonus ISO Luže Office podpora proti příspěvek reklama služební spokojenost stran stres systém ubytování vedení znalost znalosti akce interní jídlo nad restaurace Tea teambuilding zaměstnanec boty cestovní náhrady hodiny Hrady kurz město nabídka náhrady světlí vyšší kandidát místo pracoviště přivydělat dohoda inzeráty místa pozice pracovní místa příplatek uchazeč hora Hrádek Lev diety mimo uplatnění vedoucí mezi naproti péče poradenství sport Alex Alexandr beze energie měsíc obsah pizza příklad výhody Praha hodina Maxim Kladno nabídky Sami bonusy kariérní růst peníze BOZP Ema email krom kromě Nick OZP přede získání životopis podmínky pracovní úvazek úvazek vhodná domov práce z domova vysoké
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Olešné a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena