Nabídka práce "Mýto" aktuálně 26 volných míst.

  • Rakovník (35 km)
  • Enter-Prise Sorting, s.r.o.
  • 130 – 160 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 3. března
  • Kladno (48 km)
  • AD SECURITY s.r.o.
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví, S.I.D. VILLAS s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., TOP Control s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ABI Special s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Globus ČR, v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., AmRest s.r.o., První novinová společnost a.s., AD SECURITY s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 5 - Třebonice, Praha 5 - Zličín, Dobříš, Rakovník, Velká Dobrá, Rudná, okres Praha-západ, Černošice, Kladno

Mýto

Charakterizace a instituce: Město Mýto je malé město v okrese Rokycany v Plzeňském kraji. Leží v údolí Holoubkovského potoka asi jedenáct kilometrů severovýchodně od Rokycan. Žije v něm přibližně 1 600 obyvatel.

Město má bohatou historii, která sahá až do 13. století. V minulosti bylo významným obchodním centrem, o čemž svědčí i jeho název, který pochází z němčiny a znamená "mýto". V současné době je Mýto především rezidenčním městem s dobrou dopravní dostupností. V městě se nachází základní a mateřská škola, knihovna, kulturní dům, sportoviště a další instituce.

Politická a správní struktura: Město Mýto má statut městyse a je správním centrem obce s rozšířenou působností. Město je řízeno zastupitelstvem, které má 15 členů. Hlavou města je starosta, kterým je František Končel.

Ekonomika a průmysl: Ekonomika města Mýto je založena především na službách. V městě se nachází několik menších průmyslových podniků, které se zabývají výrobou plastových a gumárenských výrobků, strojírenstvím a dalšími obory.

Doprava a dostupnost: Město Mýto je dobře dostupné automobilem. Leží na hlavní silnici II/605, která spojuje Prahu a Plzeň. Západně od města se nachází dálnice D5, která je dostupná výjezdem 50 Mýto. Do města Mýto jezdí také autobusová doprava. K dispozici jsou přímé spoje do Rokycan, Plzně a dalších okolních měst.

Bydlení a rodinný život: V Mýtě je k dispozici široká nabídka bydlení. V posledních letech došlo k výstavbě několika nových bytových domů. Město je také vhodným místem pro rodinný život. V Mýtě se nachází základní a mateřská škola, knihovna, kulturní dům a další instituce, které nabízejí aktivity pro děti a rodiny.

Geografie a poloha: Město Mýto se nachází v údolí Holoubkovského potoka, který se vlévá do řeky Berounky. Město je obklopeno lesy a loukami.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Mýtu a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena