Nabídka práce "Mladé Bříště" aktuálně 21 volných míst.

  • Pelhřimov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Aaron guard s.r.o., Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., GADO, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., KFC, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Lukáš Vavruša, První novinová společnost a.s., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pelhřimov, Jihlava, Loket, okres Benešov, Počátky, Zruč nad Sázavou, Vlašim, Žďár nad Sázavou, Třebíč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

AJ Ali co den dík díky do Eva IT Ivo je k ke kol komunikace krom ku kvality Lech mezi možnost na Nika nové nový o ob od Oleg Oto OZP Pelhřimov po pohovor pracovní pracovní prostředí pro prostředí před při s se SOU to u v ve víkend Vít vo vod vz z za životopis Amy bankovní během bez doba DPČ DPP důchod důchodce hledám Ida interní inzerát kancelář Lev měsíc partner pod pracovní doba pracovník praxe přivýdělek stabilní včetně vhodný výdělek ze agentura bezpečnost hlídání mimo mzda náplň práce obchodní odměny plnění pokladní povinnost pozice práce pracovní pozice spokojenost stran stráž systém vstříc výkon získání brigáda data HR Ina Jihlava Luže Marta místa nová plat postup poštovní pošty pracovní místa růst show telefon Tom uchazeč vně vyšší znalost ČR dle kvalita Mark marketing odpověď online Ota otázky pec podle rozhovor společnost STK vzdělání zkušenosti flexibilní hodnocení chování nabídky ohodnocení přede Sam Sami spolupráce blízko bonus činnost Most ode plán plánování podnik samostatnost uplatnění Velké zaměstnání bonusy Bor dokumentace mzdy nábor vedení asistent astronom gastro gastronomie nabídka nad pracovní nabídka restaurace společnosti týden výhody výplata evidence přes vyučení v oboru akce Alex Alexandr jídlo Loket pizza platy příklad příplatky Ria rozvoj směny sport výplaty Iva NDA Tim Eric nad Sázavou odpovědnost Zruč Zruč nad Sázavou Vlašim Žďár dub Pardubice Žďár nad Sázavou Dora Ian Lia rozvoz Třebíč auto automobil boty Budišov cestovní náhrady dopis e-mail hodiny Hrady kurz město mobil náhrady světlí brány cíle CV český náklady pečlivost prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení zdarma
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Mladých Bříštích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena