Nabídka práce "Loučany" aktuálně 47 volných míst.

 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Bludov, Šumperk
 • DH Pizza s.r.o.
 • 120 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jiří Geisler, Česká pošta, s.p., První novinová společnost a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., CZECH FLEET, družstvo, SUNSKI spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., ZLKL, s. r. o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Designer Werk s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., DH Pizza s.r.o., GADO, s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Prostějov, Kostelec na Hané, Přemyslovice, Smržice, Olomouc, Plumlov, Kralice na Hané, Loštice, Kojetín, okres Přerov, Přerov, Vyškov, Lipník nad Bečvou, Nový Malín, Bludov, okres Šumperk, Kroměříž, Blansko, Hranice, okres Přerov, Lelekovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

administrativní AJ Ali co do doba důchod IT Ivo je k kancelář kol kolem ku Luže možnost na náplň práce o ob od odpovědnost OZP plat po pod práce pracovní pracovní doba pro Prostějov prostředí při přivýdělek s se společnost společnosti stabilní to u úvazek v ve vhodná vo vod výdělek vysoké z za zdravotní ze brigáda den DPČ DPP Eva hlavní HR Ina inzerát Jan ke kolegové krásné místa nabídka nad Nika Oleg Ota Oto postup poštovní pošty pracoviště pracovní místa před řízení směny SOU spolupráce Tom uchazeč víkend Vít vyšší získání bez data Most Petr Petra pozice Sam samostatnost show výplata auto automobil během Bor dopis e-mail hledám Lom město místo mobil nábor nová Sami světlí telefon vz administrativa dle Ida ISO Iva ode Olomouc operátor podle pomocí Roman technik dění mzda plán plánování přes sklad třídění pracovník pro zaměstnance činnost hodina hodiny inzeráty kandidát pracovní činnost pracovní činnosti Dino platy praxe prostřednictvím příplatky smlouva systém školení výplaty zkušenosti příspěvek bezpečnost ČR firma Irma komunikace kvality Lea nadřízený Nick pojištění reporting služební služební auto sport stravenky Tea vedení výsledky vzdělání Albert dotazy kvalifikace Nikol nové odměny růst boty cestovní náhrady Hrady kurz náhrady zaměstnání angličtina Ela mimo nový partner tarif týden znalost akce Amy bonus bonusy dolní kurzy oblečení povinnost povinnosti Přemysl seminář stravování ubytování vzdělávání zapůjčení zdarma astronom český gastro Hrubá Lech občerstvení pitný režim Plumlov restaurace režim ukončení flexibilní hodnocení chování nabídky ohodnocení Ben benefit benefity hrubá mzda nepřetržitý ošetřování pečlivost podpora zaměstnanec plnění pracovní pozice Sadská agentura kvalita Mark marketing odpověď online otázky pec rozhovor STK 3D iOS pracovní dny studium technologie Teo uplatnění vedoucí vně kariérní růst NDA průzkum v týdnu Dan Danuše měsíc Ostrava pracovní den Holub peníze Vyškov Konečný pracovnice absolvent absolventy nabídka práce vhodné Zruč Šumperk Lev Malý nemoc pizza pizzař podnik priorita Rita zaslání zkrácený úvazek životopis dokumentace krom kromě Kroměříž mzdy obchodní poradenství výkon Blansko Letovice budoucnost Ema motivační dopis znalosti gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka Velké výhody asistent asistentka loajalita pečovatel Brno
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Loučanech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena