Nabídka práce "Lhota pod Libčany" aktuálně 39 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
včerejší
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vojtěch Kazda, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hradec Králové, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Chrudim, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Náchod, Červený Kostelec, Trutnov, Jilemnice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

brigáda co dění do DPČ HR Ina inzerát inzeráty IT je k kandidát ke místa možnost na nová o ob od operátor Oto po pod postup pozice práce pracovní pracovní místa pro přes při přivydělat s se sklad SOU spokojenost společnost společnosti stran to třídění u uchazeč v v týdnu vhodná vo vyšší vz z ze agentura AJ Ali Amy ČR data den dle hledám Ivo kol ku kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle prostředí před přivýdělek rozhovor STK Tom ve výdělek vzdělání za zkušenosti asistent bonus bonusy Bor CV Dan dárky doba domov dovolená dub hodnocení Chrudim Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Městec Most nad Náchod NDA Nika nové ohodnocení Pardubice péče plat pracovní doba René Rychnov Sam sport Tim volno vzdělávání zdraví EU Iva osobní rozvoj praxe rozvoj show vedení Velký životopis komunikace náplň práce nařízení vlády ode příplatky řízení směny spolupráce technologie vně výplata Android auta bankovní bez dodržování DPP druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS mobil oblečení partner povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv víkend během elektro Hradec Hradec Králové Lech obchodní odpovědnost Praha růst Vít auto automobil dopis e-mail Lom město místo nabídka nábor Sami stabilní světlí telefon astronom gastro gastronomie hasič měsíc pracovní nabídka výhody mzdy peníze poblíž Eva příplatek zdravotní zdravotní stav chování nabídky důležité Ema email Inka linka Luže mezi mzda Nora Oleg práce z domova reklama Velké číšník Dino hodiny jídlo přede samostatnost servírka zdarma akce Ela firma Irma Kladno kvůli pracovní prostředí hlavní parkování pečlivost pracovní poměr pracoviště vod výkon zaměstnavatel hodina Ivan Martin dík díky Eric krom kvality OZP pohovor A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní Lev nad Labem nemoc nemocnice pracovní pozice Zruč činnost evidence inspektor Jičín Max náklady Nová Paka Paka povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden kariérní růst Lea restaurace stará systém Tea zaměstnání vstříc znalost hora Kutná Hora pracovník příspěvek Poděbrady bezpečnost blízko kancelář plán plánování podnik stráž ubytování uplatnění administrativní manažer personální oddělení zaměstnáváme boty cestovní náhrady důchod Hrady náhrady administrativa dotazy důchodce kamerový systém kvalifikace Nikol brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Lhotě pod Libčany a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena