Nabídka práce "Kratonohy" aktuálně 39 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Pardubice
 • LH Property s.r.o.
 • 100 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
 • Parkoviště
Zveřejněno: 21. listopadu
 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
včerejší
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SelectDance z.s., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, LH Property s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vojtěch Kazda

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Lázně Bohdaneč, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Kutná Hora, Jičín, Poděbrady, Sadská, Náchod, Červený Kostelec, Trutnov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

AJ Bor co Dan den dle do dub EU hledám hodnocení HR Chrudim Ina IT Iva Ivo je k kol Kolín Král králové ku možnost na Nika nový o ob od ohodnocení osobní rozvoj Oto po práce pracovní praxe pro před při rozvoj s se show sklad SOU to u v ve vedení Velký vo vz vzdělávání z za zkušenosti životopis agentura Ali Amy ČR data ke kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění pod podle prostředí přivýdělek rozhovor společnost STK Tom výdělek vyšší vzdělání ze asistent bonus bonusy CV dárky doba domov dovolená konzultant kurz kurzy Luby Městec Most nad Náchod NDA nové Pardubice péče plat pracovní doba René Rychnov Sam sport Tim volno zdraví komunikace náplň práce nařízení vlády ode pozice příplatky řízení směny spolupráce technologie vně výplata Android auta bankovní bez dodržování DPP druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS mobil oblečení partner povolení přes rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv víkend během elektro Hradec Hradec Králové Lech obchodní odpovědnost Praha růst Vít auto automobil dopis DPČ e-mail Lom město místo nabídka nábor nová Sami stabilní světlí telefon v týdnu astronom gastro gastronomie hasič měsíc pracovní nabídka výhody brigáda mzdy peníze poblíž spokojenost uchazeč vhodná Eva inzerát inzeráty kandidát místa postup pracovní místa příplatek společnosti zdravotní zdravotní stav chování nabídky důležité Ema email Inka linka Luže mezi mzda Nora Oleg operátor práce z domova reklama Velké číšník Dino hodiny jídlo přede samostatnost servírka zdarma absolvent absolventy důchod důchodce náklady služba taxi via akce Ela firma Irma Kladno kvůli pracovní prostředí hlavní parkování pečlivost pracovní poměr stran pracoviště vod výkon zaměstnavatel hodina Ivan Martin dík díky Eric krom kvality OZP pohovor A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní Lev nad Labem nemoc nemocnice pracovní pozice Zruč kariérní růst Lea restaurace stará systém Tea zaměstnání vstříc znalost hora Kutná Hora pracovník příspěvek činnost evidence inspektor Jičín Max Nová Paka Paka povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden Poděbrady bezpečnost blízko kancelář plán plánování podnik stráž ubytování uplatnění administrativní manažer personální oddělení zaměstnáváme Sadská vhodné výroba administrativa dotazy kamerový systém kvalifikace Nikol brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kratonohách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena