Nabídka práce "Kralovice, okres Plzeň-sever" aktuálně 34 volných míst.

  • Chodov, Karlovy Vary
  • QMI Centrum prevence, s.r.o.
  • 250 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 28. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., SIMPLY5 s.r.o., Česká pošta, s.p., ABAS IPS Management s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ÚKLID-PRESTO, s.r.o., TOP Control s.r.o., První novinová společnost a.s., Markéta Voglová, WELL PACK s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Štěpán Moravec, AmRest s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., QMI Centrum prevence, s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Rakovník, Plzeň, Rokycany, Žebrák, Staňkovice, okres Louny, Beroun, Stříbro, Velká Dobrá, Blovice, Chodov, okres Karlovy Vary, Louny, Kladno, Příbram

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze Bor brány cíle CV český činnost den hodnocení HR chování Ina Iva Ivo možnost nábor náklady Nika ode ohodnocení Ota Oto pečlivost postup pracovník prostřednictvím Rut řízení společnosti trendy výsledky zapůjčení zdarma agentura Amy data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online otázky pec plnění prostředí před přivýdělek rozhovor STK výdělek vz vzdělání zkušenosti brigáda dění DPČ DPP hlavní Ida inzerát kolem místa nabídka odpovědnost operátor Plzeň pomocí poštovní pošty pracovní místa technik třídění uchazeč vyšší získání Most pokladní Sam služba zaměstnavatel Eva kolegové krásné Oleg plat víkend Vít doba domov Dora Luže pracovní den pracovní doba služební vně zdravotní bezpečnost česká event samostatnost auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba komunikace oblečení povolení rozdíl smlouva výplata důchod vhodné Zruč administrativní bonus ISO kvality nové Office podpora proti příspěvek reklama růst stran stres ubytování vedení znalost znalosti Eric hodiny nová přede v týdnu výkon akce důležité NDA plánování praxe školení vod boty cestovní náhrady dopis e-mail Hrady kurz město náhrady světlí kandidát místo pracoviště přivydělat diety mimo pozice sklad uplatnění vedoucí Dino mzda platy týden výplaty Beroun Žebrák Ian Louny OZP pracovní nabídka restaurace Ria Staňkov Velké asistent asistentka asistentka prodeje Kladno výhody Žatec evidence inspektor Max povinnost pracovní činnost pracovní činnosti důchodce Chlum Stříbro Alex Alexandr beze energie jídlo obsah pizza příklad sport Tim EU fyzio fyzioterapeut kurzy péče poradenství vzdělávání životopis dík díky krom Lech mezi pohovor pracovní prostředí firma Irma stráž mzdy obchodní vstříc nabídky Sami
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kralovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena