Nabídka práce "Kožlany, okres Plzeň-sever" aktuálně 26 volných míst.

 • Rakovník (18 km)
 • Enter-Prise Sorting, s.r.o.
 • 130 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
včerejší
 • Plzeň (30 km)
 • A-Z EKOLOGIE s.r.o.
 • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
dnešní
 • Plzeň (30 km)
 • Bubnovi s.r.o.
 • 180 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 7. dubna
 • Plzeň (30 km)
 • Aaron guard s.r.o.
 • 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. dubna
 • Kladno (44 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Enter-Prise Sorting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., A-Z EKOLOGIE s.r.o., Andulka services s.r.o., KASTL & HYNEŠ s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Krijcos CS, a.s., ABI Special s.r.o., WELL PACK s.r.o., Bubnovi s.r.o., Aaron guard s.r.o., TOP Control s.r.o., KANZELSBERGER a.s., AmRest s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., SEBELIS s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Gutta ČR - Praha spol.s r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., LOQUENS s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Rakovník, Plzeň, Hořovice, Velká Dobrá, Kladno, Blovice, Pavlov, okres Kladno, Slaný, Příbram, Stod, Rudná, okres Praha-západ

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

den dění doba DPP důchod důchodce EU hledám IT kvality práce pracovní pracovní doba směny smlouva SOU třídění vhodné Zruč brigádník kontakt kontrola kov opravy PR případ součást student brigáda inzerát měsíc nabídka nabídka práce odpověď otázky plat povinnost prázdniny příplatky přivydělat řízení společnost společnosti stabilní zdravotní zkušenosti linky příležitost schopnost výběr vydělat výrobní výše zkušenost asistent asistentka ekolog HR jednatel paušál pečlivost poradenství účetní vedení znalost kolektiv obsluha počítač příprava technické flexibilní hodnocení chování kancelář nabídky náplň práce ohodnocení Plzeň spolupráce telefon finanční informace náplň AJ kurz pracovní prostředí prostředí stravování příjemné příjemné pracovní prostředí agentura ČR data kvalita marketing možnost odměny online pec plnění přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání agent databáze díl dobro odměna projekt předpoklad reklamy rok slané služby stav úkol výzkum výzkumy zájem zákazník hodiny kariérní růst komunikace Most NDA průzkum růst školení v týdnu člen dar firmy kariérní komunikační města oblast oblasti Ostatní platové ohodnocení pomoc příjemný přístup ruční servis schopnosti standard trh tým bonus Luže odpovědnost praxe restaurace servírka vydávání vysoké bar firemní jídla mzdový potravinář prémie profesní bezpečnost činnost DPČ interní nová nové obchodní plán plánování podnik samostatnost stráž uplatnění zaměstnání certifikát externí obchod ochrana prodej průmysl průmyslový řešení výdělky mzda týden vhodná výplata řidič bonusy hosteska podpora pracovní dny dny dresscode pozice pracovní pozice spokojenost výkon získání jednání měsíční mimořádný placení spokojen stroj auto automobil benefit Bor cestovní náhrady diety Hrady ISO místo mobil nábor náhrady pracovník příspěvek sklad ubytování vedoucí cestovní činnosti doprava důchodci kontroly logistik logistika možnost kariérního růstu náborový odpovědi oprava placená placené pracovní náplň systém výkonnost výroby Kladno dlouhodobá brigáda dovolené obsluha zákazníků PC hlavní jídlo kapesné obsah partner pizza platy příklad sport výhody výplaty karta pitné rámec v práci značky důležité hrubá hrubá mzda peníze víkend české náklad směna svátky iOS pojištění registrace rozvoz jízdy karty minimální místní předání dohody dovednost komunikační dovednost komunikační dovednosti kvalitní obor odpovědný prezentace prodejní údaj astronom gastro gastronomie nemoc pracovní nabídka Prague národní inovace hodnoty materiál přátelský stavební udržitelnost zdroj Příbram brigádnice administrativní program programy Stod dodržování postup technik zámečnictví zámečník areál asistence nástroj předpis Beroun pro zaměstnance příplatek zaměstnavatel zdarma category na pracovišti navíc termín docházka
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kožlanech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena