Brigády v Kladně a okolí v oboru Manuální

 • Hlubočepy, Praha
 • MYFA facility s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. prosince
 • Praha
 • Pragova Facility s.r.o.
 • 160 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 5. prosince
 • Praha
 • Stěhování Vrána s.r.o.
 • 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 5. prosince
 • Praha
 • Hayashi.cz s.r.o.
 • 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 2. prosince
 • Rakovník
 • Enter-Prise Sorting, s.r.o.
 • 130 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 6. prosince

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Moveto Delivery s.r.o., Andulka services s.r.o., Tymbe, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., MYFA facility s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., DoDo Czech s.r.o., PLANE ENTERPRISE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., WELL PACK s.r.o., Eliels s.r.o., První novinová společnost a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pragova Facility s.r.o., Stěhování Vrána s.r.o., CREDIT CZECH s.r.o., Green Center s.r.o., Hayashi.cz s.r.o., AV Production Services s.r.o., Jiří Dyk, Fond Sidus, z.ú., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Krijcos CS, a.s., Dogology s.r.o., Česká pošta, s.p., Pizza Fast s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 1 - Nové Město, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Malešice, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Horní Počernice, Rakovník, Všenory, Kojetice, okres Mělník, Roudnice nad Labem, Žebrák, Dobřejovice, Zeleneč, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Jirny, Říčany, okres Praha-východ

Kladno

Charakteristika města a jeho instituce: Kladno, město ležící v blízkosti Prahy, je známé svou průmyslovou historií, zejména v oblasti těžby uhlí a hornictví. Kladno má také řadu kulturních zařízení, včetně muzeí a divadel, které obohacují kulturní scénu.

 

Politická a správní struktura: Kladno je městem s vlastní samosprávou a má svou městskou radu a primátora. Politická a správní struktura zahrnuje městské části, z nichž každá má své vlastní zastupitelstvo a starostu. Tato struktura umožňuje efektivní správu města a řešení místních záležitostí.

 

Ekonomika a průmysl: Kladno má rozmanitou ekonomiku, která se stále více zaměřuje na moderní průmyslové odvětví a služby. Město má bohatou průmyslovou historii, ale v posledních letech se více zaměřuje na technologie, inovace a výzkum. To zahrnuje i automobilový průmysl a moderní technologická centra.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Kladně je dobře organizovaná, a město je dobře dostupné prostřednictvím železničních stanic a autobusové dopravy. Kladno je také propojeno s hlavním městem Praha, což usnadňuje cestování mezi oběma městy.

 

Bydlení a rodinný život: Kladno nabízí různé možnosti bydlení, od historických domů ve středu města po novostavby a moderní bytové komplexy. Město má kvalitní školy a zdravotní péči, což je důležité pro rodiny s dětmi. Kladno je také známé svými sportovními kluby a kulturními akcemi, což přispívá k aktivnímu rodinnému životu.

 

Geografie a poloha: Kladno leží na západním okraji České republiky, nedaleko hlavního města Praha. Město je obklopeno krásnou přírodou, včetně lesů a rekreačních oblastí, které nabízejí možnosti pro turistiku a volnočasové aktivity. Blízkost hlavního města Prahy dává obyvatelům přístup k výhodám velkoměsta, aniž by museli v něm přímo žít.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Android auta bankovní bez co ČR Dan den do doba dodržování DPP druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS IT je k komunikace ku mobil na náplň práce Nika o ob oblečení od ode partner plat po povolení práce pracovní pracovní doba Praha pro přes při rozdíl rozvoz s se smlouva spolupráce u v vo výdělek výplata z za hodnocení chování Ina Kladno nabídky ohodnocení Sam Sami telefon to ve ze AJ Ali Bor brigáda dění dopis DPČ hledám HR inzerát Ivo ke kol možnost nábor NDA nová nové odpovědnost Oleg online Oto plán plánování pracovník pravidla průvodní dopis příplatky Rudná růst sklad směny třídění u Prahy víkend Vít vně vod činnost dle hlavní hodina Luže Max Maxim měsíc pracovní činnost pracovní činnosti přivydělat stabilní auto automobil bonus bonusy Dora důležité kancelář mezi mzda nabídka peníze prostředí před přede příspěvek společnost společnosti Tom týden v týdnu vstříc pod podmínky pracovní úvazek praxe přivýdělek Tim úvazek vhodná místo pečlivost pracovní prostředí stran výkon Zruč A5 během Dino elektro EU kolega nad náležitosti Nick odměny pobočky postup skrz skrze služební spokojenost školení termíny Ben fotograf hora mzdy pozice SOU výroba vz životopis občerstvení platy výplaty zkušenosti Modletice pracoviště včetně zdarma cukrář Inka Jakob Král Lev Most podnik samostatnost boty cestovní náhrady důchod e-mail Eva hodiny Hrady kurz město náhrady světlí vyšší zaměstnání agentura dokumenty Elen Eleni Chodov kandidát krom kromě kvality Mark Nina vhodné Albert Amy interní mimo Úvaly inzeráty místa pomocí pracovní místa uchazeč firma Irma příklad Lena řízení stěhování hrubého obchodní péče Ela vizitka Černý Černý Most Stod Lech podle docházka vzdělání Iva OZP dotazy Marko Ota pokladní česká elektrotechnik měření systém technik zaslání asistent benefit benefity Eric obsah Oloví pec Skuteč sport zaměstnanec znalost akce catering oděv Ostrov Tea dohoda dohoda o provedení práce vedení výpočet nový pizza pizzař stres vůči fond nemoc vzdělávání zdravotní zdravotní stav důchodce stravování ubytování uklízečka narození zlatý budoucnost kolem operátor poštovní pošty zaměstnanců získání znalosti průměrný mezinárodní Tony nad Labem Roudnice Roudnice nad Labem vhodný Beroun Žebrák horní Horní Počernice Počernice přesčas přesčasy dárky kariérní růst otázky Vánoce Říčany teplota domácí povinnost CV dělník parkování paušál stravenkový paušál stravenky pracovní den vyučení v oboru
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Manuální v Kladně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena