Nabídka práce "Jeřišno" aktuálně 43 volných míst.

 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
včerejší
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Pardubice
 • LH Property s.r.o.
 • 100 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
 • Parkoviště
Zveřejněno: 21. listopadu
 • Pelhřimov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Mgr. Radek Vokál, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, LH Property s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., SelectDance z.s., ARAMARK, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., KFC, PROROZVOZ s.r.o., ABI Special s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., GADO, s.r.o., TD plus, s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., Aaron guard s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Pardubice, Lázně Bohdaneč, Kutná Hora, Žďár nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Loket, okres Benešov, Kolín, Jihlava, Hradec Králové, Pelhřimov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ brigáda co dle do DPP hlavní hledám HR Chrudim IT Ivo je k Most možnost mzda na nový o ob od ode odpovědnost parkování pečlivost po pod podle pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pro prostředí při s Sam samostatnost se směny spokojenost společnost společnosti stran telefon to u v vo z ze číšník den ke náplň práce práce servírka víkend za ČR Dino ku Lech místo pracoviště stabilní Tim ve vod výkon vz zaměstnavatel hodina Ina Iva Ivan Martin sklad zdraví zkušenosti asistent bonus bonusy Bor CV Dan dárky doba domov dovolená dub hodnocení kol Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Městec nad Náchod NDA Nika nové ohodnocení Pardubice péče plat pracovní doba René Rychnov sport volno vzdělávání flexibilní chování inzerát nabídky Sami spolupráce důležité Ema email Eva Inka komunikace linka Luže mezi Nora obchodní Oleg operátor Oto práce z domova reklama Velké vzdělání bez hodiny jídlo před přede zdarma absolvent absolventy auto automobil důchod důchodce mobil nabídka náklady Ota řízení služba taxi Tom vhodná via vně agentura Ali Amy data kvalita Mark marketing odměny odpověď online otázky pec plnění přivýdělek rozhovor SOU STK výdělek akce Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv EU osobní rozvoj praxe rozvoj show vedení Velký životopis astronom gastro gastronomie hora Kutná Hora měsíc pracovní nabídka restaurace Vít výhody výplata A4 DPČ interní Lev partner pracovník příspěvek Zruč nad Sázavou Žďár Žďár nad Sázavou Eric vstříc znalost Zruč nad Sázavou kvality na Moravě Alex Alexandr během Loket mimo pizza plán platy přes příklad příplatky Ria růst včetně výplaty zaměstnání Android kariérní růst Lea peníze rozvoz stará systém Tea Jihlava bezpečnost blízko činnost dík díky kancelář nová plánování podnik stráž uplatnění Hrady dokumentace krom mzdy nábor týden evidence vyučení v oboru bageterie Ben pozice svátek vyšší nařízení vlády technologie auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl smlouva obuv elektro Hradec Hradec Králové Praha dopis e-mail Lom město světlí v týdnu hasič poblíž uchazeč inzeráty kandidát místa postup pracovní místa příplatek zdravotní zdravotní stav hlídání Pelhřimov pokladní povinnost pracovní pozice získání OZP pohovor Ida vhodný
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Jeřišně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena