Nabídka práce "Humpolec" aktuálně 19 volných míst.

  • Pelhřimov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Aaron guard s.r.o., KFC, Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., GADO, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., WELL PACK s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pelhřimov, Loket, okres Benešov, Jihlava, Zruč nad Sázavou, Počátky, Vlašim, Žďár nad Sázavou, Kutná Hora, Ostředek

Humpolec

Charakteristika města a jeho instituce: Humpolec je malebné město v kraji Vysočina v České republice. Město má bohatou historii a je známé svými historickými budovami a pamětihodnostmi. Jednou z klíčových institucí v Humpolci je městský úřad, který zajišťuje běžnou správu města a zprostředkovává komunikaci mezi městskou samosprávou a občany.

 

Politická a správní struktura: Humpolec je statutárním městem s vlastní samosprávou. Má vlastní městskou radu a primátora, kteří jsou zodpovědní za správu města. Město se dále člení na místní části, z nichž každá má své vlastní zastupitelstvo a radnici. Tato struktura umožňuje místním orgánům účinně řešit záležitosti v rámci svého území.

 

Ekonomika a průmysl: Humpolec má rozmanitou ekonomiku, která zahrnuje různá odvětví, včetně průmyslu, malých podniků a zemědělství. Město je známé svou tradicí v oblasti zpracování dřeva, což má v této oblasti dlouhou historii. Dále se zde nacházejí firmy působící v potravinářském průmyslu a dalších odvětvích.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Humpolci je zajištěna silničními a železničními spojeními. Město se nachází v blízkosti dálnice D1, což usnadňuje přístup k jiným částem České republiky. Místní železniční stanice umožňuje spojení s dalšími městy a regiony.

 

Bydlení a rodinný život: Humpolec nabízí různé možnosti bydlení, včetně historických domů v centru města a moderních bytových komplexů. Město má kvalitní školství a zdravotní péči, což je důležité pro rodiny s dětmi. Okolní příroda poskytuje prostor pro venkovní aktivity a rekreaci.

 

Geografie a poloha: Město Humpolec se nachází ve středních Čechách, v krásné krajině Vysočiny. Město je obklopeno kopci, lesy a zemědělskými plochami, což poskytuje příležitosti pro turistiku a venkovní aktivity. Díky své poloze je Humpolec vzdálen jen krátkou jízdou od dalších zajímavých míst ve středním Česku.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ Ali co den dík díky do Eva IT Ivo je k ke kol komunikace krom ku kvality Lech mezi možnost na Nika nové nový o ob od Oleg Oto OZP Pelhřimov po pohovor pracovní pracovní prostředí pro prostředí před při s se SOU to u v ve víkend Vít vo vod vz z za životopis Amy bankovní během bez doba DPČ DPP důchod důchodce hledám Ida interní inzerát kancelář Lev měsíc partner pod pracovní doba pracovník praxe přivýdělek stabilní včetně vhodný výdělek ze agentura bezpečnost hlídání mimo mzda náplň práce obchodní odměny plnění pokladní povinnost pozice práce pracovní pozice spokojenost stran stráž systém vstříc výkon získání akce Alex Alexandr astronom bonus bonusy data dle gastro gastronomie hodnocení Ina jídlo Loket nad ohodnocení pizza plán plat platy podle přes příklad příplatky Ria rozvoj růst směny sport vně výhody výplaty vzdělání zaměstnání zkušenosti brigáda HR Jihlava Luže Marta místa nová postup poštovní pošty pracovní místa show telefon Tom uchazeč vyšší znalost ČR kvalita Mark marketing odpověď online Ota otázky pec rozhovor společnost STK flexibilní chování nabídky přede Sam Sami spolupráce blízko činnost Most ode plánování podnik samostatnost uplatnění Velké Bor dokumentace mzdy nábor vedení asistent nabídka pracovní nabídka restaurace společnosti týden výplata evidence vyučení v oboru Eric Iva nad Sázavou odpovědnost Zruč Zruč nad Sázavou NDA Tim Vlašim Žďár dub Pardubice Žďár nad Sázavou hora Kutná Hora A4 pečlivost příspěvek Dino hodina pravidla v týdnu vhodné zdarma
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Humpolci a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena