Nabídka práce "Hrádek, okres Hradec Králové" aktuálně 42 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vojtěch Kazda, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Jiří Maděra, X sport servis s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hradec Králové, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Dvůr Králové nad Labem, Chrudim, Jičín, Kolín, Poděbrady, Náchod, Červený Kostelec, Trutnov, Kutná Hora, Jilemnice, Dolní Dvůr, Sadská, Strážné

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

brigáda co dění do DPČ HR Ina inzerát inzeráty IT je k kandidát ke místa možnost na nová o ob od operátor Oto po pod postup pozice práce pracovní pracovní místa pro přes při přivydělat s se sklad SOU spokojenost společnost společnosti stran to třídění u uchazeč v v týdnu vhodná vo vyšší vz z ze agentura AJ Ali Amy ČR data den dle hledám Ivo kol ku kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle prostředí před přivýdělek rozhovor STK Tom ve výdělek vzdělání za zkušenosti asistent bonus bonusy Bor CV Dan dárky doba domov dovolená dub hodnocení Chrudim Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Městec Most nad Náchod NDA Nika nové ohodnocení Pardubice péče plat pracovní doba René Rychnov Sam sport Tim volno vzdělávání zdraví EU Iva osobní rozvoj praxe rozvoj show vedení Velký životopis komunikace náplň práce nařízení vlády ode příplatky řízení směny spolupráce technologie vně výplata Android auta bankovní bez dodržování DPP druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS mobil oblečení partner povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv víkend během elektro Hradec Hradec Králové Lech obchodní odpovědnost Praha růst Vít auto automobil dopis e-mail Lom město místo nabídka nábor Sami stabilní světlí telefon astronom gastro gastronomie hasič měsíc pracovní nabídka výhody mzdy peníze poblíž Eva příplatek zdravotní zdravotní stav chování nabídky důležité Ema email Inka linka Luže mezi mzda Nora Oleg práce z domova reklama Velké číšník Dino hodiny jídlo přede samostatnost servírka zdarma akce Ela firma Irma Kladno kvůli pracovní prostředí dík díky Eric krom kvality OZP pohovor vod A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní Lev nad Labem nemoc nemocnice pečlivost pracovní pozice Zruč hlavní parkování pracovní poměr pracoviště výkon zaměstnavatel hodina Ivan Martin činnost evidence inspektor Jičín Max náklady Nová Paka Paka povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden kariérní růst Lea restaurace stará systém Tea zaměstnání vstříc znalost Poděbrady bezpečnost blízko kancelář plán plánování podnik stráž ubytování uplatnění administrativní manažer personální oddělení pracovník zaměstnáváme boty cestovní náhrady důchod Hrady náhrady administrativa dotazy důchodce kamerový systém kvalifikace Nikol brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí hora Kutná Hora příspěvek česká dolní horní krásné Liberec Malý údolí zaměstnanec Sadská výroba prázdniny služební
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Hrádku a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena