Nabídka práce "Český Těšín" aktuálně 41 volných míst.
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Tymbe, a.s., První novinová společnost a.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., LogicVision s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., Milan Přadka, Talentwork s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Bílá, okres Frýdek-Místek, Sviadnov, Český Těšín, Třinec, Stonava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Mosty u Jablunkova, Bohumín, Děhylov, Kopřivnice, Šenov u Nového Jičína, Strahovice

Český Těšín

Charakteristika města a jeho instituce: Český Těšín je městem s bohatou historií a kulturním dědictvím, nacházejícím se na polsko-české hranici. Město je známé svými kulturními institucemi, včetně Muzea Těšínska, které pečuje o regionální historii a kulturu. Důležitou institucí je také místní samospráva, která se stará o správu a rozvoj města.

 

Politická a správní struktura: Český Těšín je statutárním městem s vlastní samosprávou, což znamená, že má vlastní městskou radu a primátora. Město má také historickou městskou část a starobylé náměstí, které jsou centrem městského života. Politická a správní struktura města zahrnuje také spolupráci s polským Těšínem, což je důležitý aspekt regionálního rozvoje.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Českého Těšína je rozmanitá a zahrnuje průmyslovou výrobu, obchod, a služby. Město je významným obchodním uzlem na hranici s Polskem a má důležité obchodní spojení s polským Těšínem. Místní podniky a obchody mají velký podíl na místním hospodářství.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Českém Těšíně je dobře rozvinutá, a to díky své poloze na hranici s Polskem. Město je dostupné prostřednictvím silnic, které spojují Českou republiku s Polskem a Slovenskem. Dále je zde železniční spojení s dalšími městy v regionu.

 

Bydlení a rodinný život: Český Těšín nabízí různé možnosti bydlení, včetně historických budov, moderních bytových komplexů a rodinných domů v okolí. Město má školy, nemocnice a další zdravotní a sociální zařízení, což ho činí atraktivním pro rodiny s dětmi. Region nabízí také mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity a sport.

 

Geografie a poloha: Český Těšín se nachází na severovýchodě České republiky, na území Slezska. Město leží v údolí řeky Olše a sousedí s polským městem Těšín. Tato poloha na hranici s Polskem dává městu zvláštní regionální charakter a umožňuje kulturní a hospodářskou spolupráci s polským Těšínem.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ akce bonus bonusy elektro Eva kol kurz Lev oblečení Ota pec postup SOU spolupráce týden ubytování vz zapůjčení zdarma znalost Ali bez bezpečnost česká DPP event hodnocení Ina Iva kamerový systém komunikace Most Nika ode odpovědnost ohodnocení Sam samostatnost smlouva společnost stráž systém via aktuální auto automobil bankovní Bor boty Dan dohoda dohoda o provedení práce důchod flexibilní HR inzerát nábor nové Oto pravidla přivydělat přivýdělek rozvoz spokojenost společnosti Tom Třinec ukončení vedení výdělek zaměstnání cestovní náhrady dopis e-mail hodiny Hrady město nabídka náhrady světlí vyšší Karviná nemoc Oleg kariérní růst Mark marketing NDA nový odměny prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu firma Irma operátor pečlivost STK výroba Zruč Frýdlant inzeráty kandidát lahůdky místa nad Ostravicí pokladní pozice pracovní místa doba měsíc povinnost pracovní doba restaurace Vít agentura Amy ČR data kvalita odpověď online otázky plnění prostředí rozhovor vzdělání zkušenosti Ben benefit benefity interní Nick partner příplatek psycholog rozvoj Tim včetně vně vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 Dino důchodce obchodní OZP příspěvek sledování služba sport vhodné nemocnice agentury kancelář Lena novinář pracovní prostředí praxe Ria uchazeči získání dárky druh hledat průvodní dopis vod Frýdek hlavní Jablunkov Jičín Kopřivnice Místek Nový Jičín Opava pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín český hospodyně krom okolo péče stravování Velké jídlo Martin volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zaměstnanců zdravotní chování moravská nabídky Sami oděv služební Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech podpora přesčas Bohumín dík díky Eric Král mezi pohovor životopis 3D absolvent absolventy domov paušál security stravenkový paušál uklízečka úvazek zkrácený úvazek administrativní CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role Skuteč uplatnění výcvik vztahy A3 pracovní pozice řízení Šenov
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Českém Těšíně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena