Nabídka práce "Bohumín" aktuálně 42 volných míst.

  • Opava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledajíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Retail Fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Tymbe, a.s., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., První novinová společnost a.s., FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., LogicVision s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Talentwork s.r.o., Milan Přadka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Opava, Sviadnov, Bohumín, Havířov, Karviná, Děhylov, Stonava, Strahovice, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Kopřivnice, Šenov u Nového Jičína

Bohumín

Charakteristika města a jeho instituce: Bohumín je město nacházející se v Moravskoslezském kraji na severovýchodě České republiky. Má bohatou historii spojenou s průmyslovým rozvojem, zejména díky těžbě uhlí. V současnosti je znám svými institucemi, jako jsou školy, nemocnice a městská samospráva. Mezi významné instituce patří i kulturní centra a sportovní zařízení, které přispívají k rozvoji místní komunity.

 

Politická a správní struktura: Bohumín je samostatným městem s vlastní samosprávou. Město má vlastní městskou radu a starostu, kteří zajišťují správu a řízení města. Politická a správní struktura zahrnuje také městské úřady a místní zastupitelstvo, které se stará o místní záležitosti.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Bohumína byla historicky spojena s těžbou uhlí a průmyslovým sektorem. I přes transformaci města po ukončení těžby uhlí zde stále fungují různé průmyslové podniky, a to zejména ve strojírenství, elektrotechnice a stavebnictví. Město je také významným obchodním a logistickým uzlem díky své poloze u hranic s Polskem.

 

Doprava a dostupnost: Bohumín má výhodnou geografickou polohu na křižovatce hlavních silničních a železničních tratí, což z něj činí významné dopravní centrum. Díky dobrému dopravnímu spojení je město dobře dostupné pro cestující a nákladní dopravu. Nachází se zde také hraniční přechod do Polska.

 

Bydlení a rodinný život: Bohumín nabízí různé možnosti bydlení, od panelových sídlišť po rodinné domy. Město má k dispozici školy, zdravotnická zařízení a další služby, které jsou důležité pro rodiny s dětmi. Bohumín má také několik parků a sportovních zařízení, které přispívají k aktivnímu a zdravému životnímu stylu obyvatel.

 

Geografie a poloha: Bohumín se nachází na severovýchodě České republiky, nedaleko hranic s Polskem. Město leží v Moravskoslezském kraji a je obklopeno krásnou přírodou, včetně okolních lesů a rekreačních oblastí. Tato poloha umožňuje obyvatelům vychutnávat si venkovní aktivity a výlety do přírody.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ Ali bez bezpečnost česká DPP event Ina kol komunikace Most Nika ode odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž hodnocení Iva kamerový systém ohodnocení smlouva systém via Bohumín dík díky Eric Eva HR Král krom kvality mezi nové nový Oleg Oto OZP pohovor pracovní prostředí prostředí SOU Vít vod vz životopis doba flexibilní měsíc povinnost pracovní doba přivýdělek restaurace společnosti výdělek agentura Amy ČR data kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění rozhovor STK Tom vyšší vzdělání zkušenosti hodiny kariérní růst NDA prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu Ben benefit benefity bonus interní Lev Nick partner příplatek psycholog rozvoj Tim včetně vedení vně vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 Dino důchod důchodce obchodní příspěvek sledování služba sport znalost vhodné nemoc nemocnice agentury elektro e-mail kancelář Lena novinář praxe Ria spolupráce uchazeči získání Bor dárky dopis druh hledat inzerát nábor pravidla průvodní dopis přivydělat týden akce Frýdek Frýdlant hlavní Jablunkov Jičín Kopřivnice Místek nad Ostravicí Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín auto automobil český hospodyně nabídka okolo péče stravování ubytování Velké jídlo Martin výroba pečlivost volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zaměstnanců zaměstnání zdarma zdravotní chování moravská nabídky Sami oděv služební Dan Hrubá hrubá mzda kontrolor Lech podpora pozice přesčas Zruč Karviná město světlí 3D absolvent absolventy domov boty cestovní náhrady Hrady kurz náhrady firma Irma operátor aktuální bankovní dohoda dohoda o provedení práce oblečení rozvoz spokojenost Třinec ukončení Android auta dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl výplata formulář inzeráty kandidát lahůdky místa pokladní postup pracovní místa bonusy paušál security stravenkový paušál administrativní CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role Skuteč uplatnění výcvik vztahy A3 pracovní pozice řízení Šenov uklízečka úvazek zkrácený úvazek
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bohumíně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena