Nabídka práce "Babice, okres Hradec Králové" aktuálně 53 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosince
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 6. prosince
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VIVANTIS a.s., PROROZVOZ s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Andulka services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Česká pošta, s.p., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Scorpion Elektro s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Příležitost k podání ruky z.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Vojtěch Kazda, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Celá ČR, Stéblová, Hradec Králové, Pardubice, Ovčáry, okres Kolín, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Kolín, Poděbrady, Čáslav, Kutná Hora, Sadská, Nové Město nad Metují, Jilemnice, Trutnov, Červený Kostelec, Náchod, Semily, Rychnov nad Kněžnou, Choceň

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

brigáda co dle do hodina HR Chrudim Ina IT Iva Ivan je k ku Martin Most mzda na o ob od po pro při s Sam samostatnost se sklad to u v ve vo z za zdraví zkušenosti AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS ke kol Lev měsíc Městec mobil nad náplň práce partner peníze plán pod podle podnik práce pracovní přes rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom zaměstnání ze boty den důchod důchodce Ivo Luže možnost odpovědnost OZP plat přivydělat řízení služební týden vhodné během Bor dopis DPČ DPP e-mail Hradec Hradec Králové Král králové Lom město místo nabídka nábor nová před přivýdělek Sami světlí v týdnu výdělek vz astronom doba gastro gastronomie hasič pracovní doba pracovní nabídka praxe výhody výplata dění Eva hlavní mzdy nové ode platy pracovní poměr pracovník příspěvek společnosti stravování třídění vhodná výkon výplaty příplatky uchazeč auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba komunikace Nika oblečení povolení rozdíl smlouva inzerát inzeráty kandidát místa operátor Oto postup pozice pracovní místa stran vyšší agentura Amy data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání asistent bonus bonusy CV dárky domov dovolená dub hodnocení Kolín konzultant kurz kurzy Luby Náchod NDA ohodnocení Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání nařízení vlády technologie vně obuv oděv víkend chování nabídky Eric vstříc znalost Černá činnost formulář hodiny Nick pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti číšník Dino jídlo přede servírka zdarma akce Ela firma Irma Kladno kvůli Oleg pracovní prostředí EU krom kromě pošty pracovní den růst show Tomáš Velká Vít Zina A4 administrativní docházka kancelář červená průměrný Silvestr taxi úřad bezpečnost Ovčáry parkování pečlivost Lech vod zaměstnavatel dík díky kvality mezi pohovor životopis dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem poštovní získání kolegové krásné pracovní smlouvy Jičín Lenka evidence inspektor Max náklady Nová Paka Paka povinnost školení elektro Němec úvazek kariérní růst Lea restaurace stará Tea blízko interní obchodní plánování Poděbrady stráž ubytování uplatnění Velké Ema email manažer personální oddělení pracovní pozice Praha zaměstnáváme Čáslav hora Kutná Hora Zruč Sadská výroba občerstvení zkrácený úvazek Hostinné Jilemnice Rut Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí brány cíle český prostřednictvím trendy výsledky zapůjčení administrativa dotazy kamerový systém kvalifikace Nikol cestovní náhrady Hrady náhrady Emil Emily Semily nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza zdravotní specialist specialista Vánoce zdravotní stav Choceň
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Babicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena