Řidič dodávky + práce na grilu

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro studenty, seniory, absolventy, cizince
Lokalita Brno
Firma Lucky service, s.r.o.
Jazyk. znalosti Český jazyk (Začátečník A1)
Typ brigády víkendová
Odměna 150 – 200 Kč / hod

Společnost Lucky Service, s.r.o. působí na trhu již více než 15let a specializujeme se na výrobu a prodej Trdelníků

Náplň práce: Řidič + práce na grilu

Hledáme do našeho kolektivu nové členy, jejichž pracovní náplní by byl závoz zboží a lidí na různé kulturní, hudební a sportovní akce + práce na grilu na těchto akcích.

Brigády jsou hlavně víkendové.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk.B
  • aktivní řidič (máme k dispozici 2x dodávka fiat ducato v pravidelně servisovaném stavu)
  • flexibilitu
  • zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • účast na různých hudebních, kulturních a sportovních akcích
  • DPP
  • fixní hodinová mzda plus bonusy z tržby
  • zázemí stabilní firmy a férový přístup

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Peníze na ruku Peníze na ruku
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Robert Segmüller
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. července
  • Jihomoravský kraj
  • Veronika Kůtová
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. října
  • Celá ČR
  • Tomáš Lobotka
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. října
  • Příbram
  • IWD market research GmbH
  • Brigáda
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Libeň, Praha
  • Jarivak s.r.o.
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Peníze na ruku
  • Výplata denně
Zveřejněno: 23. června
  • Malšice
  • Zeelandia spol. s r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 26. června

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

akce bonus bonusy DPP hledám ISO IT mzda náplň práce nová nové odpovědnost pec práce pracovní SOU společnost sport stabilní víkend brigády člen firmy kolektiv kulturní náplň PR prodej přístup řidič servis stav trh