- 160 – 170 Kč / hod
- Brigáda
- Vhodné také pro cizince
Chceš si přivydělat v prostředí plném zvířat, dobrého jídla a pohodové atmosféry? Přidej se k nám do stánku s občerstvením přímo v areálu ZOO a zažij léto, na které nezapomeneš!
Kdo jsme a co děláme?
Jsme parta fajn lidí, kteří připravují a prodávají jídlo, pití a sladkosti návštěvníkům ZOO. Naše stánky jsou oblíbenou zastávkou nejen pro malé, ale i velké návštěvníky. Kromě hranolků a párků v rohlíku u nás najdeš i dobrou kávu, nanuky a další pochoutky.
Připravovat jednoduchá jídla a nápoje (např. hranolky, točené nápoje, párek v rohlíku)
Prodávat zboží a obsluhovat zákazníky s úsměvem
Udržovat čistotu na pracovišti
Pracovat samostatně nebo ve dvojici podle směny
Výpomoc dle počasí i přes týden
Měl/a bys být samostatný/á, spolehlivý/á a mít chuť do práce
Časová flexibilita (ideálně víkendy a svátky, nebo dle domluvy)
Zkušenost s podobnou prací je fajn, ale není nutná – vše tě naučíme
Vhodné pro studenty VŠ, šikovné důchodce i ženy na RD
130–150 Kč za hodinu dle šikovnosti a zkušeností
Dohoda o provedení práce – ideální brigáda pro studenty nebo přivýdělek k práci
Práce v unikátním prostředí ZOO – zvířata všude kolem, to se jen tak neomrzí
Sleva na občerstvení
Směny dle domluvy – umíme se přizpůsobit tvému rozvrhu nebo dovolené
Fajn kolektiv, který tě nenechá ve štychu
Napiš nám pár slov o sobě nebo rovnou pošli životopis – ozveme se co nejdřív! Těšíme se, že spolu strávíme léto plné vůní, chuti a dobré nálady.
Tým občerstvení ZOO

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.