Jednoduchá brigáda v logistice 110 Kč/hod

Ústí nad Labem
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Aktuálně hledáme pro našeho klienta, významnou logistickou společnost působící v Chlumci u Ústí nad Labem, hledáme šikovné a pracovité uchazeče na manipulaci a třídění zásilek. Jedná se o dlouhodobou spolupráci a nástup je možný ihned. Tato brigáda je svou povahou vhodná spíše pro muže.

Směny: ranní od 4:00 do 8:00 – 9:00 na tuto směnu je zajištěna svozová doprava

  1. odpolední od 15:00 do 20:00 – 21:00
  2. odpolední od 18:00 do 22:00

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 110 Kč/hod, při ranní směně od 4:00 – 100 Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci
  • práci v čistém a příjemném prostředí
  • přátelský kolektiv
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • plnoletost
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • výpis z rejstříku trestů, který Vám samozřejmě proplatíme

V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle!

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Personex s.r.o. | Personex s.r.o. | Úžice, Mělník Úžice, Mělník
  • 110 – 130 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 31. srpna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Kutná Hora Kutná Hora
  • 90 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 2. srpna
Jana Junková | Jana Junková | Orlík nad Vltavou Orlík nad Vltavou
  • 100 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. srpna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Nové Dvory, Kutná Hora Nové Dvory, Kutná Hora
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. srpna
4 P & P, spol. s r.o. | 4 P & P, spol. s r.o. | Kladno Kladno
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. srpna
4 P & P, spol. s r.o. | 4 P & P, spol. s r.o. | Hlučín Hlučín
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. srpna
4 P & P, spol. s r.o. | 4 P & P, spol. s r.o. | Kuřim Kuřim
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. srpna
4 P & P, spol. s r.o. | 4 P & P, spol. s r.o. | Lovosice Lovosice
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. srpna
4 P & P, spol. s r.o. | 4 P & P, spol. s r.o. | Slaný Slaný
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Agentura práce Gadasová s.r.o.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zájem
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT