Práce z domova - správa FB účtů - 110 Kč/h

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha
Firma NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.
Odměna 110 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme skupina firem, která dodává pracovníky do automobilového průmyslu. Hledáme brigádníka pro správu našich Facebook účtů.

Nabízíme:

  • Flexibilní brigádu na pár hodin týdně;
  • Předpoklad je cca. 20% času trávení u nás v kanceláři, zbytek práce z domova;
  • Možnost učit se novým věcem, spolupráce s vedením společnosti;
  • 110 Kč/h na DPP.

Náplň práce:

  • Správa firemních FB účtů;
  • Propagace našich pracovních nabídek na Facebooku;
  • Základní komunikace s uchazeči o práci přes FB.

Požadujeme:

  • Alespoň středoškolské vzdělání;
  • Zkušenost s internetovým marketingem, znalost fungování sociálních sítí;
  • Schopnost organizovat si samostatně čas;
  • Odpovědnost, loajalita, logické myšlení.

Vhodné pro studenty, maminky na mateřské… Nástup možný téměř ihned. Dlouhodobá spolupráce.

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Nevolejte, pokud Vás vybereme – zavoláme Vám.