Práce z domova - správa FB účtů - 110 Kč/h

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha
Firma NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.
Odměna 110 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Jsme skupina firem, která dodává pracovníky do automobilového průmyslu. Hledáme brigádníka pro správu našich Facebook účtů.

Nabízíme:

  • Flexibilní brigádu na pár hodin týdně;
  • Předpoklad je cca. 20% času trávení u nás v kanceláři, zbytek práce z domova;
  • Možnost učit se novým věcem, spolupráce s vedením společnosti;
  • 110 Kč/h na DPP.

Náplň práce:

  • Správa firemních FB účtů;
  • Propagace našich pracovních nabídek na Facebooku;
  • Základní komunikace s uchazeči o práci přes FB.

Požadujeme:

  • Alespoň středoškolské vzdělání;
  • Zkušenost s internetovým marketingem, znalost fungování sociálních sítí;
  • Schopnost organizovat si samostatně čas;
  • Odpovědnost, loajalita, logické myšlení.

Vhodné pro studenty, maminky na mateřské… Nástup možný téměř ihned. Dlouhodobá spolupráce.

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Nevolejte, pokud Vás vybereme – zavoláme Vám.

Zobrazit výpis brigád

  • Hradec Králové
  • Růžena Váchová
  • 20 000 – 22 400 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. dubna

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ auto automobil den domov dopis DPP Facebook flexibilní hledám IT kancelář komunikace loajalita marketing mobil Most motivační dopis možnost náplň práce odpovědnost práce práce z domova pracovní pracovník práva společnost společnosti spolupráce správa uchazeč uchazeči vedení vhodné vzdělání znalost životopis brigádník firemní motivační myšlení náplň PR průmysl předpoklad schopnost sociální student z domova zájem zkušenost