Brigáda v supermarketu – doplňování zboží, pokladní, práce na obslužných pultech

Pracovní poměr brigády
Lokalita Nymburk
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme brigádníky na letní měsíce do supermarketu.

Náplň práce:

  • doplňování zboží v regálech
  • odbavení zákazníků na pokladně
  • práce na obslužných pultech
  • pohybování se mezi jednotlivými odděleními
  • Vždy dle potřeb obchodu a aktuálních okolností.
  • Místo výkonu práce: Poděbrady.

Požadujeme:

  • potravinářský průkaz
  • čistý TR
  • spolehlivost, pečlivost
  • flexibilitu
  • zručnost
  • ochotu pracovat

Nabízíme:

  • široké spektrum činností
  • možnost přivýdělku přes prázdniny
  • nové zkušenosti
  • možnost záloh
Zobrazit výpis brigád

  • Ostrava
  • Radio Čas s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 23. května
  • Praha
  • Domov pro osoby se zdravotním…
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. května
  • Praha
  • Ing. Hana Váchová Kočková
  • Brigáda

McDonald`s ČR spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Krakonošovy dobroty s.r.o.

Benátky nad Jizerou, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

aktuální brigáda činnost hledám IT měsíc místo možnost náplň práce nové pečlivost Poděbrady pokladní práce prázdniny výkon zkušenosti Zruč brigádník místo výkonu práce náplň obchod oddělení potravinář PR rok zákazník zkušenost