- 180 – 220 Kč / hod
- Brigáda
- Vhodné také pro absolventy
Hotel Belcredi v Brně Líšni hledá do svého týmu novou recepční pro VÍKENDOVÝ provoz ( výjimečně i noční směna).
Náplní Vaší práce bude společně s dalšími třemi kolegy brigádníky (jeden nám bohužel dostudoval a odchází 😊 ) zabezpečit provoz recepce na všechny dny o víkendu.
Jde o práci v rezervačním systému, registrace, příjezdů a odjezdů hostů, zodpovědnost za peněžní operace, telefonováni s klienty, ubytování hostů, komunikace s hosty, drobný prodej z recepce, drobný úklid a příprava snídaní na ranní směně.
Ideální kandidát je student VŠ, (SŠ, aktivní důchodce), který má dostatek času o víkendech, je samostatný, komunikativní , ZCELA spolehlivý, flexibilní a nebojí se práce.
PROSÍM JEN VÁŽNÍ ZÁJEMCI pošlete svůj životopis na e-mail přes
Pro další info POUZE volejte (nepsat zprávy) zobrazit tel. číslo

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.