Telefonní tazatel - práce z domova

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro studenty, zdravotně postižené, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, seniory, absolventy
Lokalita České Budějovice
Firma ResSOLUTION Group s.r.o.
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Typ brigády ranní směna (v běžných prac. hodinách), odpolední směna, víkendová

ResSOLUTION Group s.r.o., inovativní česká výzkumná agentura s bohatými zkušenostmi v oblasti průzkumu trhu hledá brigádníky do CATI studia.

Náplň práce:

Hledáte práci z domova? Nebojíte se telefonování cizím lidem? Zajímají Vás výzkumy veřejného mínění? Staňte se telefonním tazatelem našeho CATI studia!

Co byste měli vědět o telefonických výzkumech:

  • Dotazování probíhá v prohlížeči nastaveném na volání, dotazník vidíte před sebou v počítači
  • Můžete volat z domova
  • Odměna je hodinová (u některých projektů s výkonnostním bonusovým systémem-odměna za správně vyplněný dotazník)
  • Školení probíhá formou videí z pohodlí domova, případně online přes prohlížeč
  • Zapojit se můžete ihned
  • Máte flexibilní pracovní dobu a pracovat můžete i o víkendu

Zajímá Vás práce z domova? Pak musíte vzít v úvahu, že doma musíte mít následující vybavení:

• Počítač nebo notebook (nejde volat přes tablet)

• Kvalitní internetové připojení

• Sluchátka s mikrofonem v setu (nejde použít zvlášť sluchátka a zvlášť mikrofon; zároveň je lepší mít sluchátka s koncovkou USB – může být i redukce z jacka do USB)

Volání probíhá pomocí prohlížeče v počítači (notebooku), tedy operátor nemá v ruce při dotazování telefon a může tak pohodlně zadávat odpovědi přímo do počítače.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak se nám ozvěte co nejdříve!

Náš registrační dotazník můžete vyplnit zde: https://1url.cz/Sry7M

Máte nějaké dotazy? Email: e-mail přes odpovědní formulář nebo na telefon zobrazit tel. číslo .

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
Zobrazit výpis brigád

  • Smíchov, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 105 – 115 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 16. srpna
  • Praha
  • OBKS Security, s.r.o.
  • 110 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 15. srpna
  • Hradec Králové
  • T.M.B. Business & Marketing Company s.r…
  • 150 – 160 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Vršovice, Praha
  • Brigáda
    Benefity:
  • Ostrava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 110 – 115 Kč / hod
  • Brigáda

SIMPLY5 s.r.o., ITDNA s.r.o., Ing. Tomáš Hronek

České Budějovice, Celá ČR

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

agentura AJ bonus česká domov dotazy email flexibilní IT nabídka náplň práce nová online operátor práce práce z domova pracovní průzkum telefon víkend výkon agent brigádník doma inovativní kvalitní náplň oblast oblasti odměna odpovědi počítač pomoc PR projekt případ stav systém trh tým vybavení výkonnost výzkum výzkumy z domova zkušenost