Doplňování zboží, vlastní volba směn - 80 Kč/Hod

Brno-město
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Hledáte brigádu, která se plně přizpůsobí Vašim časovým možnostem? Nechcete trávit všechen čas jen v práci? Tak to máme nabídku přímo pro Vás!

Pro našeho významného klienta, hledáme šikovné brigádníky na doplňování zboží. Nejbližší brigáda bude probíhat od 25.8. do 30.8. v Olympii. Směny jsou od 9:30 do 18:00, podmínkou je mít potravinářský průkaz. Mzda je 80 Kč/hod + příplatky 10% za práci o víkendech. Preferujeme uchazeče, kteří by mohli vzít alespoň dvě až tři směny za týden, není to však podmínkou. Velkou výhodou (kromě vlastní volby směn) je také možnost jít na směnu s kamarádkou, kamarádem či partnerem/kou.

Směny si volíte dle Vašich časových možností – může se tedy jednat o jednorázovou brigádu na konec prázdnin(mzda vyplacena již v půlce záři) nebo o dlouhodobou spolupráci se stabilním příjmem po celý rok.

Pokud máte o brigádu zájem, prosím kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře. Děkujeme.

Požadujeme:

  • potravinářský průkaz
  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost a dochvilnost

Nabízíme:

  • vlastní volba směn
  • možnost spolupráce dle Vašich časových možností (dlouhodobá i krátkodobá spolupráce)
  • spolupráce na DPČ
  • mladý kolektiv

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

FORHA s.r.o. | FORHA s.r.o. | Veveří, Brno Veveří, Brno
  • 130 – 180 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 31. května
Ravena Beauty CR s.r.o. | Ravena Beauty CR s.r.o. | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
Jiří Drobilič | Jiří Drobilič | Zlínský kraj Zlínský kraj
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
UNIBEST CZ s.r.o. | UNIBEST CZ s.r.o. | Ostrava-město Ostrava-město
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
Jipka moje jazykovka, s.r.o. | Jipka moje jazykovka, s.r.o. | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
Residence Hotels s.r.o. | Residence Hotels s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
Stav-holl s.r.o. | Stav-holl s.r.o. | Nový Jičín Nový Jičín
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
ArtepGeo s.r.o. | ArtepGeo s.r.o. | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
Collect Partner s.r.o. | Collect Partner s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
OCS Trading s.r.o. | OCS Trading s.r.o. | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna
ŽS REAL, a.s. | ŽS REAL, a.s. | Brno-venkov Brno-venkov
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Globus ČR, v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., NELINEX s.r.o., FORHA s.r.o., 21 Consult Group s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Židenice, Brno, Veveří, Brno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

zájem