Fajn práce - kontrola kvality, mzda 130Kč/hod.

Pracovní poměr brigády
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Odměna 130 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky na pozici kontroly kvality do firmy působící v automobilovém průmyslu. Náplní práce je kontrola, třídění a drobné opravy vyrobených dílů. Jedná se o třísměnný provoz, směny PO-PA, noční začíná v NE. V případě oboustranné spokojenosti je možný přechod na hlavní pracovní poměr.

Dobrý zrak a pečlivost podmínkou, zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Lokalita: Liberec – průmyslová zóna Sever

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis.

Nabízíme:

  • dlouhodobá spolupráce
  • smlouva DPČ, možný přechod na HPP
  • mzdu 130 Kč/hod
  • možnost mimořádných záloh
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • dobrý zrak, pozornost, pečlivost
  • pravidelnou docházku
  • spolehlivost
  • ochota pracovat ve třísměnném provoze
  • věk nad 18 let