Volná brigáda ve firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

PRAVIDELNÉ ÚKLIDY výrobního podniku, 6h/den na DPČ/DPP/HPP -

Pracovní poměr brigády
Lokalita Litvínov

O nás

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.

O nás

Přijmeme úklidové pracovníky na pravidelné ranní úklidy výrobního podniku. Po zaškolení možnost přejít na HPP.

Náplň práce:

  • Úklid výrobních a nevýrobních prostor
  • Úklid kanceláří, chodeb, schodiště
  • Úklid zázemí zaměstnanců, toalet a jiné…
  • Pravidelná dezinfekce a jiné pracovní úkony spojené s povahou pracovní pozice

Pracovní doba:
Po – Pá od (6:00 – 12:00)
Časová náročnost: 6h/den možnost i na 8h/den, vše dle domluvy

Pracovní pozice je vhodná pro aktivní důchodce nebo OZP!

Co od Vás očekáváme:

  • Chuť a ochotu pracovat
  • Zkušenost s úklidem
  • Spolehlivost a pravidelnou docházku
  • Čistý rejstřík trestů
  • Věk 18 let

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný IHNED
  • Práci na DPP/DPČ s možným přechodem na HPP
  • Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
  • Odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
Zobrazit výpis brigád

  • České Velenice
  • Bubnovi s.r.o.
  • 220 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. srpna
  • Fryčovice
  • CMC Taxes Advisory s.r.o.
  • 200 – 400 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
  • Praha
  • Private Cars s.r.o.
  • 1 800 Kč / úkol
  • Brigáda
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Praha
  • Mochi & Kai s.r.o.
  • 130 – 140 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží

ManpowerGroup s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s.

Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

AJ den doba DPČ DPP důchod důchodce IT kancelář měsíc možnost náplň práce OZP podnik pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice pracovník školení vhodná zaměstnanců kvalitní náplň odměna PR výrobní zkušenost