Pomocné práce ve skladu - od 15 let

Pracovní poměr brigády
Lokalita České Budějovice
Firma Job and Travel s.r.o.
Odměna 106 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Hledáme brigádníky na pomocné práce ve skladu. Brigáda je vhodná již od 15 let. Možnost celoroční spolupráce.

Náplň práce:

  • třídění plastových přepravek dle velikosti, skládání na palety
  • odstraňování etiket z přepravek
  • lehká manuální práce

Požadujeme:

  • min. dokončené základní vzdělání
  • dochvilnost, spolehlivost
  • nutno odpracovat alespoň 60 hodin/měsíc

Nabízíme:

  • fyzicky nenáročnou brigádu
  • stabilní a dlouhodobou spolupráci
  • spolupráci formou DPČ
  • možnost volby směn
  • práce možná i o víkendu
Zobrazit výpis brigád

Andulka services s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., ManpowerGroup s.r.o.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

brigáda dění DPČ hledám měsíc možnost náplň práce práce sklad spolupráce stabilní třídění vhodná víkend vzdělání brigádník náplň pomoc PR roční