Práce: Projektový manažer

lokalita: Praha zadavatel: Coweo Technologies s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme společnost zabývající se vývojem a provozem webových aplikací. Jedním z našich projektů je pracovní portál jenprace.cz na kterém se právě nacházíte. Právě pro tento pracovní portál hledáme schopného kolegu/kolegyni na pozici Projektový manažer.

Hledáme někoho, kdo se nadstandardně orientuje v online prostředí a má zájem využít naplno svůj kreativní potenciál. Budete se potkávat se zajímavými lidmi, budete se podílet na realizaci kampaní pro značky jako například McDonald's, Burger King, T-Mobile a dalších. Budete připravovat natáčení video prezentací, připravovat scénáře, pomáhat klientům s realizací kampaní, vymýšlet nové strategie, pomáhat s rozšiřováním týmu a mnoho dalšího.

Náplň práce:

  • vymýšlení, příprava a realizace jednotlivých projektů v rámci Jenprace.cz
  • kontrola a dohled nad plněním zadaných úkolů
  • reporting

Požadujeme:

  • kreativitu
  • reprezentantivní vystupování
  • výborné komunikační dovednosti
  • samostatnost
  • schopnost dotahovat zadané úkoly
  • vynikající organizační schopnosti
  • zkušenosti z online prostředí

Nabízíme:

  • zajímavou nestereotypní práci na rychle rostoucím projektu
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracoviště v klidné lokalitě cca 5 minut mhd od metra Anděl

Pokud vás naše nabídka zaujala, reagujte, prosím, skrze odpovědní formulář níže. Přiložte vaše CV a ideálně nám do průvodního formuláře napiště něco krátkého o sobě. Například, jaké máte zkušenosti z online prostředí.

Děkujeme vám a těšíme se na případnou spolupráci.

Tým Coweo Technologies s.r.o.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

30.000 – 39.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.