Práce: Pokladní a obsluha za barem v kavárně v nákupním domě Brno

lokalita: Brno zadavatel: EUREST, spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do naší kavárny v obchodním domě v Brně (ul. Tkalcovská) hledáme nové kolegyně/kolegy na pozice prodavač/ka – pokladní a obsluha za barem.

Náplň práce:

  • pomoc při přípravě pokrmů studené kuchyně (saláty, obložené pečivo)
  • obsluha zákazníků a prodej sortimentu
  • práce na pokladně

Požadujeme:

  • vyučení v oboru prodavač/ka – číšník/servírka výhodou
  • zkušenosti a praxe v oboru výhodou
  • orientaci na zákazníka, pozitivní vztah k práci v oboru gastronomie
  • flexibilitu a samostatnost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí
  • dlouhodobý pracovní poměr u silného zaměstnavatele
  • zajímavou práci s lidmi
  • menší tým kolegů
  • směny dle domluvy, ranní a odpolední
  • rádi a ochotně zaučíme absolventy
  • stravenky

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Mzda

10.000 – 12.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.