Nabídky práce

Mezi nejvíce žádané pracovní profese v lokalitě "Znojmo" patří "Obchodní zástupce / zástupkyně", "Operátor / operátorka výroby", "Operátor / operátorka NC / CNC strojů".


Hmmm,

vypadá to, že zatím v lokalitě Znojmo obor Informační systémy a technologie nehledají.

Dobrá zpráva je, že jsme vybrali jiné možnosti pracovních nabídek, které pro Vás mohou být zajímavé.
Pro více pozic můžete také upravit obor nebo lokalitu.
jenparce.cz - nabídky práce

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

 • Znojmo
 • PPO GROUP CZ, s.r.o.
 • 42 000 – 50 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. listopadu
 • Chvalovice, Znojmo
 • RONJA, s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Jaroměřice nad Rokytnou
 • JaroNet - services s.r.o.
 • od 40 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. listopadu
 • Třebíč
 • Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
 • 23 390 – 37 170 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu
 • Holasice
 • IGS Europe, s.r.o.
 • od 55 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. září






Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., PPO GROUP CZ, s.r.o., RONJA, s.r.o., JaroNet - services s.r.o., Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, SHOPEA.CZ, s.r.o., IGS Europe, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Správce / správkyně IT, Programátor / programátorka NC / CNC strojů, Technik / technička telekomunikací

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zbýšov, okres Brno-venkov, Znojmo, Chvalovice, okres Znojmo, Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč, Rosice, okres Brno-venkov, Holasice

Znojmo

Charakteristika města a jeho instituce: Znojmo je krásné historické město s bohatou historií. Má zachovalé středověké budovy, zámek a historické náměstí, což přitahuje turisty a dodává městu autentický šarm. Mezi významné instituce patří místní muzeum, galerie a kulturní centra, která pečují o kulturní dědictví a pořádají různé akce.

 

Politická a správní struktura: Znojmo je městem s vlastní samosprávou. Má městskou radnici a zastupitelstvo, které se stará o místní záležitosti a rozvoj města. Město je centrem okresu Znojmo a zastává důležitou pozici v regionální správě.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Znojma je pestrou směsicí průmyslu, zemědělství a služeb. V okolí města se pěstuje víno a vinařství hraje významnou roli v ekonomice. Dále se v městském okrese nachází různé průmyslové podniky, které vytvářejí pracovní příležitosti.

 

Doprava a dostupnost: Znojmo leží na křižovatce důležitých silničních tahů a má dobrou dopravní infrastrukturu. Město je spojeno s dalšími městy regionu a s Rakouskem. Veřejná doprava zahrnuje autobusy a vlaky, což usnadňuje cestování do okolních obcí a měst.

 

Bydlení a rodinný život: V Znojmě najdete různé typy bydlení, od historických domů ve středu města po moderní bytové komplexy. Město poskytuje kvalitní školství a zdravotní péči pro své obyvatele. Krásné okolí Znojma nabízí příležitosti k výletům, turistice a aktivnímu rodinnému životu.

 

Geografie a poloha: Znojmo se nachází v jižní části České republiky, nedaleko hranic s Rakouskem. Město je obklopeno vinicemi a kopci, což vytváří malebnou krajinu. Díky své poloze v blízkosti řeky Dyje je Znojmo významným centrem vinařství.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ akce Ali Amy auto bez bezpečnost bonus Bor boty co do elektro Ester HR Ida IT je jednatel k ke kol kvalifikace Max Maxim měsíc mzda na nábor nové nový o ob oblečení od Oleg Oto paušál pec po pracovní praxe pro programátor před při Role řízení s se společnost společnosti sport stabilní stravenkový paušál tarif tarify to Tom Týn Týna u v Vánoce ve vo vod voda Vodafone z za zaměstnanec Zbýšov zdravotní zdravotní stav ze znalost Zruč činnost hodnocení Iva Ivo nad Nick ohodnocení pod podpora pojištění požadavky pracovníci prostředí příspěvek sick day stravování telefon výhody zaměstnanecké výhody životní pojištění analýza bonusy Mark marketing náplň práce online práce práva rozvoj specialist spolupráce správa Tim výkon zdarma e-mail Jaroměř Jaroměřice Jaroměřice nad Rokytnou nad Rokytnou Nico technik všeobecná administrátor Jan výpočet Ben benefit benefity Dan důchod Ema email EU hledám Ina Jiří ku místa Most možnost nemoc Nika ode odměny Ota penzijní připojištění plat postup pro zaměstnance profesní životopis proti připojištění Sam software SOU specialista systém školení Třebíč vedoucí vně vz vzdělávání zkušenosti životopis den dle doba Ela flexibilní flexibilní pracovní doba Google hlavní interní kancelář konzultant obsah pečlivost pomocí pozice pracovní doba pracovní poměr růst Skuteč u Brna vedení vhodné Vít všeobecný vyšší uživatelská znalost zaměstnavatel změny
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Informační systémy a technologie ve Znojmě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena