Nabídky práce ve Znojmě a okolí v oboru Informační systémy a technologie

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

  • Třebíč (42 km)
  • Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
  • 20 130 – 29 520 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Domov u lesa Tavíkovice, příspěvková organizace, Advantage Consulting, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Auditor / auditorka IT, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Vedoucí obchodu, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Vedoucí pracovník / pracovnice, Support IT, Administrátor / Administrátorka veřejných zakázek

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Tavíkovice, Třebíč

Znojmo

Charakteristika města a jeho instituce: Znojmo je krásné historické město s bohatou historií. Má zachovalé středověké budovy, zámek a historické náměstí, což přitahuje turisty a dodává městu autentický šarm. Mezi významné instituce patří místní muzeum, galerie a kulturní centra, která pečují o kulturní dědictví a pořádají různé akce.

 

Politická a správní struktura: Znojmo je městem s vlastní samosprávou. Má městskou radnici a zastupitelstvo, které se stará o místní záležitosti a rozvoj města. Město je centrem okresu Znojmo a zastává důležitou pozici v regionální správě.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Znojma je pestrou směsicí průmyslu, zemědělství a služeb. V okolí města se pěstuje víno a vinařství hraje významnou roli v ekonomice. Dále se v městském okrese nachází různé průmyslové podniky, které vytvářejí pracovní příležitosti.

 

Doprava a dostupnost: Znojmo leží na křižovatce důležitých silničních tahů a má dobrou dopravní infrastrukturu. Město je spojeno s dalšími městy regionu a s Rakouskem. Veřejná doprava zahrnuje autobusy a vlaky, což usnadňuje cestování do okolních obcí a měst.

 

Bydlení a rodinný život: V Znojmě najdete různé typy bydlení, od historických domů ve středu města po moderní bytové komplexy. Město poskytuje kvalitní školství a zdravotní péči pro své obyvatele. Krásné okolí Znojma nabízí příležitosti k výletům, turistice a aktivnímu rodinnému životu.

 

Geografie a poloha: Znojmo se nachází v jižní části České republiky, nedaleko hranic s Rakouskem. Město je obklopeno vinicemi a kopci, což vytváří malebnou krajinu. Díky své poloze v blízkosti řeky Dyje je Znojmo významným centrem vinařství.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ benefit benefity den domov IT komunikace mimořádné odměny Most náplň práce odměny odpovědnost plat podmínky práce příplatek samostatnost stravování vedení vedoucí zaměstnanec cíl kolektiv kov mimořádné náplň osobní platové podmínky PR předpis roční schopnost služby sociální údržba zaměstnanecké akce bonus bonusy data home office Microsoft místo mobil Office penzijní připojištění pojištění pracovní práva připojištění příspěvek reporting společnost spolupráce správa stabilní telefon Třebíč výkon vzdělání znalost životopis dohody dovolené firemní místo výkonu práce mobilní oblast oblasti penzijní pracovní příležitost prémie příležitost přístup report systém trh tým auto Bor doba flexibilní hledám hodnocení HR Luže možnost NDA obchodní ohodnocení péče pracovní doba praxe růst sick day služební služební auto volno výsledky vzdělávání zkušenosti dar dovednost finanční obchod obchodní dovednost obchodní dovednosti obchodník obor osobnost platové ohodnocení profesní rok řidič sebevědomí standard výkonnost výrobní zákazník zkušenost konzultant mzda nová plán řízení stres zahraničí cestování informace komunikační motivační odbor organizační schopnost organizační schopnosti plány problém projekt projektové schopnosti úkol uživatel dění prostředí zákaznická díl myšlení Ostatní případ stav test dokumentace důchod EU hlavní pečlivost pro zaměstnance sport zaměstnání zdravotní dary dokument kontrola kulturní lékař PC poměr pracovní náplň proces procesů řešení závod zdravotní péče zdravotní způsobilost zdravotnictví způsobilost životní
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Informační systémy a technologie ve Znojmě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena