Nabídky práce ve Třemošné a okolí pro profesi Fakturant / Fakturantka

 • Plzeň
 • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
 • 35 000 – 40 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Finanční bonusy / prémie
 • Kariérní růst
 • Příspěvek na stravování
 • Přátelské prostředí
 • Parkoviště
včerejší
 • Heřmanova Huť
 • Sahm s.r.o.
 • 40 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Heřmanova Huť
 • Sahm s.r.o.
 • 40 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Plzeň
 • Gemtek.CZ, s.r.o.
 • 24 000 – 29 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. listopadu
 • Roztoky, Rakovník
 • PERMON s.r.o.
 • 30 000 – 33 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HOFMANN WIZARD s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Maxidotace s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Sahm s.r.o., Gemtek.CZ, s.r.o., Miroslav Zíka s.r.o., PRAVE Rakovník, akciová společnost, PERMON s.r.o., ŠIMEK proficentrum s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Ekonom / Ekonomka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Účetní, Úředník / Úřednice, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Trnová, okres Plzeň-sever, Plzeň, Rokycany, Nýřany, Heřmanova Huť, Stříbro, Rakovník, Roztoky, okres Rakovník, Klatovy

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

AJ anglicky auto bonus co činnost den do doba domov EU hledám hodnocení home office HR Ina IT Ivo je k ke ku mobil možnost na na dobu neurčitou náklady o ob od Office ohodnocení Ota po pod podnik podpora pojištění pozice práce práce z domova pracovní pracovní poměr pro při připojištění reporting rozvoj s společnost spolupráce stravenky telefon to Tom u v ve vo vz vzdělání z za zaměstnavatel zkušební doba zkušenosti znalost 3D Ali Ben benefit Dan data dění dle dokumenty Ema flexibilní Microsoft Microsoft Office Most mzdy náplň práce Němec Nika nová nový obchodní odpovědnost pracovní smlouvy před příspěvek rozdíl Sam samostatnost se sick day sport stravování systém tarif účetní ukončení ukončení pracovního poměru úřad v Německu vně výměr vzdělávání zákoník zaměstnání ze životní pojištění bez blízko Bor ekonom finanční účetní komunikace Max Maxim narození nové plat praxe proti přes smlouva stabilní uchazeč vedení zaměstnanec absolvent absolventy cestovní náhrady firma Hrady Irma kurz kurzy Lia mezi mezinárodní nabídka nad náhrady penzijní připojištění společnosti týden týden dovolené navíc vzdělávací kurzy benefity bonusy hlavní Iva kol Oleg Oto práva správa školení výkon znalosti administrativní administrativní pracovník dík díky email kancelář nemoc nemoci ode odměny pomocí pracovník příklad SOU spokojenost Vít vstříc žádost akce dovolená oblečení zaslání životopis flexibilní pracovní doba interní kolega místo mzda pečlivost pracovní doba pracovní místo Rokycany včetně aktuální CV dodržování hlavní účetní kolem měření měsíc místa NDA Nýřany sledování vedoucí druh hrubého kvalita napříč Nick paušál pružná pracovní doba STK stravenkový paušál Vary BOZP docházka OZP sklad administrativní práce Amy asistent asistentky jednatel plán plánování příplatky řízení technologie vod e-mail Jan Jana výhody zaměstnanecké výhody automobil Inka krom kromě peníze Tony evidence pracovní činnost pracovní činnosti pro zaměstnance ubytování během Hrubá hrubá mzda úvazek zkrácený úvazek Zuzana
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Fakturant / Fakturantka ve Třemošné a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena