V profesi "Finanční ředitel / ředitelka (CFO)" aktuálně nabízíme 7 nabídek práce.

Hledaná profese "Finanční ředitel / ředitelka (CFO)" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Praha", "Brno", "Havlíčkův Brod".

 • Olomouc
 • Moravské potravinářské strojírny, a.s.
 • Plný úvazek
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Finanční bonusy / prémie
 • 13., případně 14. plat
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Vzdělávací kurzy
 • Příspěvek na spoření / pojištění
 • Přátelské prostředí
 • Závodní stravování
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Advantage Consulting, s.r.o., Moravské potravinářské strojírny, a.s., 21 Consult Group s.r.o., DISPONERO s.r.o., ÚSOVSKO AGRO s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Thang Nguyen Tat

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Auditor / Auditorka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Olomouc, Praha, Mladá Boleslav, Klopina, Dačice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

absolvent absolventi AJ analýza audit auditor benefit benefity bonus bonusy Bor Brno CV česká den ekonom fond gymnázium hledám hodnocení IT komunikace management mezinárodní místo Most možnost náplň práce NDA nová odpovědnost OZP partner pečlivost plán plánování práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí řízení samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce stabilní vedení výkon vzdělání vzdělávání základní škola zkušenosti anglický anglický jazyk CAM české dar externí finanční jazyk komunikační kontrola kov kvalitní mimořádný místo výkonu práce náklad náplň národní oblast oblasti oddělení odpovědný pedagog personální PR problém projekt příležitost příprava přístup rok schopnost schopnosti situace součást standard stav strategické systém škola školy tvorba tým úkol univerzity vedení týmu výběr zkušenost auto daň doba hlavní hlavní účetní HR Lom mzdy odměny Olomouc plat podnik pojištění poradce požadavky pracovní doba praxe příspěvek stravování účetní znalost životní pojištění areál centra dané daňové daňový dohody dovolené DPH firmy měsíční města motivační penzijní penzijní pojištění potravinář prémie průmysl stroj technolog účetnictví výrobní závod životní angličtina ČR danění developer dodržování expanze flexibilní kolegové měsíc obchodní Office povinnost povinnosti práva procesy reporting rozvoj růst ředitel směny správa strategie v zahraničí vedoucí zahraničí zdanění analýzy aspekt aspekty cíl člen daně dny dodržování předpisů lidské obchod odměna osobní proces procesů profesní předpis report sektor strategická výkonnost výše zahraniční audity činnost daňové přiznání evidence interní iOS kandidát měření Microsoft Microsoft Office narození návod ohodnocení paušál pec připojištění specialist specialista stravenkový paušál vhodné volno zástupce agendy cafeterie činnosti dítě firemní informační kontroly list myšlení německé nemovitost nemovitosti operace organizační schopnost organizační schopnosti PC pomoc praktické program případ přiznání roční řešení třídy reference vysoký zařazení zdraví dovednost odbor odborné odborný EU home office inzerát kancelář mobil na dobu neurčitou nové občerstvení plnění podmínky pohoda pozice pracoviště pracovní poměr pracovní pozice právník Říčany sport system teambuilding telefon zaměstnání životopis daný dobro doby finance koordinace mobilní možnosti mzdové na dobu na pracovišti obor odpovědní poměr poradci pracovní doby právní profi průmyslový příjemné úpravy vyšší bankovnictví
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Finanční ředitel / ředitelka (CFO)
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena