Práce: Process Engineer

lokalita: Jablonec nad Nisou zadavatel: KM ČR s. r. o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Preparation of technical drawing
  • FMEA, 8 D, Lean approach, Flow of material, Standard Work, Training,
  • Continuous improvent of KPI´s – scrap, uptime, productivity
  • Optimization and improvement of processes and putting them into practice
  • Coordination of activities with introduction of new products and technologies
  • Contact with clients in the technology and design

Požadavky:

  • University / secondary technical direction.
  • Experience in similar position (preferably automotive)
  • Communicative knowledge of English.
  • Knowledge FMEA and Lean methodologies
  • Knowledge of MS Ofiice, CAD
  • Ability to work effectively in a team environment
  • Good organizational and communication skills.
  • Flexibilita, compromise

Nabízíme:

  • Team work environment
  • Respectful environment
  • Possibility of career and professional growth
  • Flexi time
  • International environment in daily work responsibilities
  • Attractive salary + bonus
  • Other benefits like language training, technical training , team building activities etc

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová,
Tel.: +420 734 443 276
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0046

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist