Provozní zámečník, provozní elektrikář

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Děčín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 110 – 162 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta, působícího v Boleticích nad Labem, hledáme nové zaměstnance na pozice provozní zámečník a provozní elektrikář.
  • Vaší náplní práce by bylo zejména kontrola technického stavu, údržba zařízení, odborné práce při opravách, diagnostika a odstraňování závad, práce na rozvoji.
  • Nabízíme zodpovědnou práci se zajímavým ohodnocením a možností nástupu rovnou do kmenového stavu společnosti DS Smith.

Nabízíme:

  • práci pro mezinárodní společnost
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování a další zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  • provozní zámečník:
  • vyučení v technickém oboru
  • praxe 2 roky v oboru – opravy a údržba strojního zařízení
  • schopnost čtení v tech. výkresech
  • svářečský průkaz, řidičský průkaz

provozní elektrikář:
vzdělání ÚS, ÚSO elektrotechnické – slaboproudá elektrotechnika, elektronika
platná kvalifikace pro práci v elektrotechnice (vyhl. 50/78Sb.)
praxe v oboru – oprava a údržba elektrických a strojních zařízení
řidičský průkaz sk. B