Práce: SEŘIZOVAČ CNC, Karviná

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme kandidáty kteří chtějí zvládnout „vysokou školu seřizovačskou“.

Ale i zkušení seřizovači se u nás mají co naučit.

A pokud máte pro seřizování zapálení a vášeň, tak nás prosím kontaktujte.

Co Vás čeká : první půl rok důkladné zaučení, následně možnost pracovat na projektech sériové výroby i tvorbě prototypů.

Možnost pracovat se stroji od jednoduchých CNC strojů až po „hi-tech mašiny“

Možnost řídit projekty od začátku až po konec.

K náplni práce patří samozřejmě

  • seřízení, obsluha a vytváření programů CNC strojů
  • pravidelná údržba strojů a zařízení
  • vymýšlení a příprava nástrojů
  • práce s měřidly a kalibry – posuvné měřidlo, kalibry , 2D příp. 3 D měření
  • spolupráce na studii proveditelnosti nového výrobku
  • aktivní řešení technologických problémů na středisku

Pracujeme v 3 směnném provozu.

Pokud Vás zaujala nabídka, podívejte se prosím na požadavky a benefity a kontaktujte nás.

POŽADAVKY:
Hlavní požadavek je zapálení a ochota se něco naučit.

K tomu je bezpodmínečně nutná:

  • schopnost technicky myslet
  • technická představivost
  • ochota na sebe „dlouhodobě pracovat“

A pak takové „standardy“ :

  • ÚSO / SŠ vzdělání
  • znalosti seřizování a obsluhy CNC strojů (znalost programování velkou výhodou)
  • praxe na obdobné pozici – výhodou
  • výborná orientace v strojíren. technické dokumentaci – podmínkou !!!
  • ochota se učit – být zvědavý, samostatný podmínkou !!!
  • manuální zručnost, trpělivost – výrobky jsou od „mini až po maxi“, technické myšlení na vysoké úrovni

BENEFITY:

  • možnost se zdokonalit v seřizovačském řemesle = jistota dalšího uplatnění
  • bonusový systém
  • stravenky
  • nadstandardní školíci procesy
  • možnost pracovat na prototypech
  • možnost samostatně řídit projekty

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.