Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

VEDOUCÍ VÝROBY - okres Děčín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY.

Náplň práce:

  • Vedení týmu ve výrobě (cca. 10 lidi)
  • Koordinace plánování a řízení výroby, organizace práce a procesů
  • Plánování , organizace konstrukci
  • Výjezdy na montáže

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní)
  • Znalost CNC
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost na pozici vedoucí výroby, nebo vedoucího montáží
  • Zkušenost s plánováním výroby
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • osobní rozvoj, další profesní růst
  • finanční benefity
  • 20 dní dovolené
  • Služební vůz

Nástup:

  • dohodou

Mzda:

  • 30.000,– Kč/měsíc

Místo výkonu práce:

  • okres Děčín

Kontakt:
Henriett Kalvas
Tel.: zobrazit tel. číslo
e-mail: Odpovědět na inzerát

  • Praha
  • Martin Zajíček
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Děčín, Ústí nad Labem

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

benefit benefity Děčín den e-mail hledám IT job kandidát Luže měsíc místo mzda náplň práce nová osobní rozvoj plán plánování práce rozvoj růst řízení služební společnost společnosti stabilní vedení vedoucí výjezd výjezdy výkon vzdělání znalost dohodou dokument dovolené finanční kontakt koordinace místo výkonu práce náplň okres organizace osobní PR proces procesů profesní stroj technické tým vedení týmu výroby zkušenost