Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme operátory výroby - v Kuřimi u Brna

Lokalita Kuřim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta s dlouholetou tradicí hledáme nové kolegy na pozici - operátor výroby. Staňte se součásti našeho týmu právě teď.

Popis pozice:

Výroba kabelových svazků a konektorů
Obsluha výrobního zařízení
Pravidelná kontrola hotových výrobků
Práce podle pracovních pokynů
Výhodou je, že práci je možné vykonávat v sedě nebo ve stoje

Profil kandidáta:

Stačí trocha manuální zručnosti a vše ostatní Vás zaučíme
Zkušenost z výroby výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme:

Hrubou mzdu od 23 000 Kč – 26 000 Kč včetně s příplatky za směnnost a za produktivitu
13. plat
Práci na pravidelné 12hodinové směny 6:00 – 18:00 hodin a od 18:00 – 6:00 hodin
Ušetříte na dopravě čas i peníze, zajistíme Vám dopravu do práce a z práce ZDARMA
Odpočinek je důležitý, proto Vám dáme týden placené dovolené navíc
Příspěvek na stravování-na výběr máte z několika druhů jídel

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov, Pohořelice, okres Brno-venkov, Velké Meziříčí, Prostějov

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

AJ den druh hledám HR IT kandidát Kuřim náplň práce nové operátor peníze plat pozice práce pracovní příplatky příspěvek řízení směny SOU stravování týden výroba zdarma Zruč dar dovolené kontrola náplň navíc obsluha operátor výroby Ostatní placené PR profi součást tým výběr výrobní výroby zkušenost