Práce: Servisní Inženýr - ZAHRANIČÍ

lokalita: Kladno zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Máte technické vzdělání? Máte zkušenost z oblasti servisu a instalace strojů a výrobních linek? Domluvíte se anglicky a chcete cestovat do zahraničí?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti návrhů, instalace a servisu strojů (výrobních linek) právě hledá vhodného uchazeče na pozici Servisního inženýra.

Náplň práce:

  • instalace a servis zařízení a linek včetně vybavení OEM
  • práce na projektech ve výrobních závodech u zákazníků (ČR a zahraničí)
  • dohled nad dokončením prací ve stanovené lhůtě
  • práce na instalaci zařízení a uvedení do provozu
  • úzká spolupráce s projektovými týmy ve všech fázích projektu
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • komunikace s asistenčními službami, poprodejním týmem atd.
  • pravidelné reporty nadřízenému

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • zkušenost z oblasti instalace, uvedení do provozu nebo servisu strojů/výrobních linek
  • velkou výhodou je znalost výrobních linek z potravinářského průmyslu
  • komunikační schopnosti
  • ochota častého cestování – převážně zahraničí

BENEFITY:

  • Široká možnost Home Office, pokud člověk není na výjezdu
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práci na dobu neurčitou
  • možnost cestování do zahraničí
  • lukrativní platové ohodnocení
  • automobil i k osobním účelům
  • příspěvek na stravování
  • mobil a notebook

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kladno

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Illek Ondřej

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist