Manuální Práce pro muže i ženy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Celá ČR
Firma EUROPERSONAL BOHEMIA s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 19.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 20. 11. 2015 — 31. 12. 2015

Co od Vás očekáváme:

Informace o pracovním místě
Hledáme pracovníky z celé ČR
Místo výkonu práce: PRAHA – ZÁPAD
Mzda: 110kč/hrubého + příplatky 10% noc, 10% víkend, přesčas 25%, svátky 100%
Směny: krátký, dlouhý týden, 1 měsíc ranní, 1 měsíc noční
Termíny POHOVORU: 9.-20.11. – nutno se přihlásit
Druh pracovního poměru: HPP

Náplň práce:

  • Směny: krátký, dlouhý týden, 1 měsíc ranní, 1 měsíc noční
  • Výklad a balení zboží v distribučním centru

Požadujeme

  • muži i ženy
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Dobrou fyzickou kondici
  • Spolehlivost
  • K POHOVORU sebou ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK !!!
  • Přijmeme každého, bez ohledu na dosažené vzdělání, kdo se na to cítí a splňuji ostatní požadavky

Nabízíme

  • Mzdu až 20 000 Kč/měs.
  • Práce na HPP
  • zajištěno ubytování
  • 4 dny práce/3 dny volna
  • Zdarma svozové autobusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Dotované obědy ve firemní kantýně
  • Pitný režim (voda, káva, čaj)
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Lékařská prohlídka zdarma
  • přeprava zdarma (ve vybraných lokalitách středních, západních, východních a severních Čech PLUS DALŠÍ CO PŘIBUDOU)

Info + přihlášení do výběrového řízení. Své CV (životopisy) zaslat na: Odpovědět na inzerát, zobrazit tel. číslo

  • Celá ČR
  • EUROPERSONAL BOHEMIA s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Celá ČR
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Praha
  • ROYALMED s.r.o.
  • Jablonec nad Nisou
  • RQS spol. s.r.o.
  • od 90 Kč / hod
  • Liberec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nymburk, Kolín, Mnichovice, okres Praha-východ, Beroun, Plzeň, Kladno, Mariánské Lázně, Šlapanice, okres Brno-venkov, Uherské Hradiště, Benešov, Brno, Olomouc, Prostějov

Odbory - proč a jak je založit

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ auto CV ČR den druh hledám HR IT měsíc mezinárodní místo možnost mzda náplň práce pitný režim plat pohovor požadavky práce pracovní pracovník Praha prohlídka přesčas přihlášení příplatky režim růst řízení směny společnost společnosti stabilní týden Týn ubytování víkend výkon vzdělání zdarma životopis dar dny dobro firemní informace kariérní lékař lékařská místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň národní Ostatní pitný poměr PR sever severní seznam střední svátky termín volna výběr